UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • co to za gadka ze kierowcy jezdza bez fantazji? jest tyle robione w sprawie poprawienia bezpieczeństwa jazdy, spoty banery itd duuużo. uczą one kierowców. A gdzie ja się pytam kampania dla pieszych? Bo nikt mi nie powie ze kultura jazdy jest w mieście zła jeżdżę bardzo dużo i to na prawdę się poprawiło ale nie widzę poprawy w zachowaniu rowerzystów a wręcz arogancje czasami, piesi też jak święte krowy. ja rozumiem osiedle pieszy ma pierwszeństwo zaznaczmy jak jest znak ze wjeżdżamy na osiedle każdy zna. oznacza to ze kierujący powinien zachować szczególna ostrożność i nie przekraczać nakazanej prędkości. Wynika z tego ze ustępujemy pierwszeństwa pieszym, ale dla przeciętnego pieszego zazwyczaj znającego przepisy pobieżnie oznacza to ze może łazić wszędzie bo on ma pierwszeństwo i nie uważać? ja myślę ze nie. Trzeba wszędzie myśleć z pozycji kierowcy ciężko zauważyć dziecko malutkie wybiegające z pomiędzy aut sam mam 4 latka i trzymam go kurczowo nawet jak wysiada jest nauczony ze czeka koło mnie jak nie łapie go bo to dziecko i ma różne pomysły. Więcej też jestem pieszy i nieraz juz po osiedlu chodziłem zdegustowany jazdą niektórych bezmyślnych kierowców których upominam jak robią żle. Nie krzycząc i nie prowokując ale konstruktywnie rozmawiając. Ale nie zwalnia mnie to z uważania nawet jak mam pierwszeństwo i najważniejsze do używania chodnika a większość nawet jak chodnik jest wali środkiem drogi osiedlowej no bo przecież mam pierszeństwo!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    kriskris(2019-03-15)
  • A chodniki są bardzo często zastawione przez samochody,więc o czym mowa?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    prestidigitator(2019-03-16)
Reklama