UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Kierowc@ - nie zgadzam się z Tobą całkowicie. Absolutnie piesi nie zachowują się jak święte krowy - to głupota kierowców. Jasno napisane jest w przepisach - przed przejście dla pieszych zwolnij i zachowaj szczególną ostrożność - SZCZEGÓLNĄ. Tym bardziej, że w okolicy tego przejścia jest szkoła. Nie wolno bronić kierowców. Należy wyciągać wnioski. Kierowco świat się zmienia i jesteśmy w Europie. Jedź do Niemiec i powiedz pieszym, że zachowują się jak święte krowy - odważysz się? Powtarzam więcej kultury i wyobraźni kierowcy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    moje-zdanie(2016-11-09)
  • Tak się składa, że pracuję jako kierowca międzynarodowy od dłuższego czasu i wiem jak się jeździ po Europie ;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kierowc@(2016-11-09)
  • @Kierowc@ - Chcesz powiedzieć, że tam ignorują przepisy w takim stopniu jak u nas? też jeździłem w wielu krajach i po autostradach i miastach. Też trochę wiem na ten temat. Nigdzie nie ma takiego ignoranctwa przepisów jak u nas. Zachować szczególną ostrożność, zwolnić przed przejściem - czy mamy tego wymagać? Nie, bo tak jest zapisane i basta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    moje-zdanie(2016-11-09)
Reklama