UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ciekawe jak szybko jechał ten na hulajnodze, czy policja to stwierdziła /po co ich tam było aż trzech/. I dlaczego od razu taki mandat 2.000 zł. Jak za komuny aby innych odstraszyć czyli nadal to jest milicja. Czy on jechał chodnikiem /niedozwolone/ czy ścieżką rowerową, czy hulajnoga miała światła?, czy ten pan miał chociaż kartę rowerową? czy miał kask?. Radzę tej pani aby sprawdziła nagrania z kamer jeżeli są bo policja o tym nie informuję a powinna /sam się przekonałem trochę za późno/. Monitoring jest sprawdzany na wniosek policji, do której zainteresowany chyba tez musi zgłosić wniosek. /ma na to 1 miesiąc/. Zasadnicza sprawa czy było badanie alkomatem czego często policja nie robi bo im się nie chce czyli łamie procedury. Najlepiej zmusić kogoś do przyznania się do winy-mandat i mieć święty spokój. Kamery mogą sięgać z komendy policji. Apeluję aby pani to sprawdziła bo zazwyczaj każdy jest w lekkim szoku a policja to wykorzystuje. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    SAMI SWOI(2022-09-28)
  • @SAMI SWOI - Ten pan jechał ścieżka rowerowa prawidłowo, był w trakcie przejazdu przez wjazd na parking a ta Pani golfem nie patrząc wjechała na niego on nie pędził jak to inni twierdzą jestem osobą bezstronna, ale wszystko widziałam dokładnie z balkonu. Też jestem kierowca i mam czas już dość tych rowerzystów oraz hulajnogi ale też i piesi czują się ze im wszystko wolno, jednak w tym wypadku ta Pani była winna wjechała na niego aż przeleciał przez maskę i upadł uderzając dość mocno głową, nie wiem czy stracił przytomność ale chwilę leżał bez ruchu, Ta Pani też powinna myśleć on nie był w stanie przewidzieć że ona nagle wjedzie na parking on już był w miejscu w którym ona nagle wjechała nawet nie zwolniła by się upewnić ze może wjechać. No ale cóż mandat wysoki jednak powinna się cieszyć że ten Pan wyszedł z tego tylko poobijany i nic mi się nie stało
  • @Cma - To zainwestuj w dobre okulary ponieważ, ten pań wjechał na golfa. Nie golf na niego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Huhuha(2022-09-29)
Reklama