UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nierob i nieudacznik wroblewski wraz z nowakiem i nissanem odwolali w tym roku wszystko co tylko sie dalo. Wszelkie amatorskie zawody sportowe, imprezy rozrywkowo kulturalne i uwaga zamkneli crw dolinka. Gdy miasta podobnej wielkosci stosujac sie do obostrzen przeprowadzily wszystkie zaplanowene imprezy sportowe, koncerty plenerowe w tym te w amfitetrach. A także uwaga nie zamknęły pływalni. Wprowadzily za to rywalizacje w biciu rekordow w przeplynietym dystansie czasie itd. Można można ale wybraliście sobie lewackich nierobow ktorzy nic nie potrafia. Nic im sie nie chce. Mało tego te nieroby sa oplacane z waszych pieniedzy. Niech nikt mi nie mówi ze obecna elbląska wladza jest w czymkolwiek lepsza od PiS bo nie jest. Sa o wiele gorsi. To jest swołocz robiaca skok na kase. To trzeba usunąć i to jak najszybciej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    10
    yataman(2020-11-19)
  • @yataman - Nie, no pewnie, uczmy nasze dzieci, że trzeba obchodzić przepisy, że nie trzeba być odpowiedzialnym za siebie i innych. Jakie miasta mają otwarte baseny dla każdego człowieka? Wymień choć jeden basen miejski który działa. A amatorskie zawody sportowe? Może jeszcze biegi można robić? Człowieku, gdzie Ty żyjesz? No bo ja chyba w innym świecie jestem; )
  • @yataman - Wioski dużo mniejsze, zrobiły dużo więcej dla mieszkańców i turystów w okresie pandemii (zgodnie z obowiązującym prawem i obostrzeniami). Pasłęk, Frombork, Tolkmicko, ostatnio trafiłem do takiej wioski jak Zalesie - co prawda jest późna jesień i za dużo tam się nie działo, ale widać potencjał i w sezonie "coś"tam na pewno było ciekawego.
  • Warszawa, Katowice, Tychy, Częstochowa, . Maja otwarte pływalnie dla osób chcących pływać. I nie tylko dla tych z klubów sportowych. Wchodzi sie na zasadzie wspolzawodnictwa. I nie jest to żaden egoizm bo każdy zdrowo myślący wie ze więcej szkody przyniesie siedzenie w domu niż wyjście na pływalnie. Ale tego elblaskim radnym i preziowi i dyrektorowi mosir sie nie przetłumaczy. Zreszta wystarczy na nich spojrzeć i odrazu widać ze ze sportem to oni wspolnego nie za wiele maja. Amatorskie biegi, zawody kolarskie itd też sie odbywały w czasie pandemi. Z tych najblizszych Braniewo, Malbork, Starogard. Ale co ty możesz wiedziec jak ci kazali w domu siedzieć i trzesiesz portami przed choroba nie wiele grozniejsza niż lekka grypa. Siedź i czekaj na śmierć albo najlepiej odrazu sie połóż do trumny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    yataman(2020-11-20)
Reklama