UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Elblag przekop to moze byc maszyna napędowa dla Żuław i tego regionu a kto przeciw ma wybór wyprowadzić się z tych terenów. Polska duża.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  58 15
  (2019-10-20)
 • Wiwat PARTIA. .. a komu nie po drodze z wielką bolszewią ten niech się wyprowadza. .. brawo ! W końcu będzie szansa na największą powódź na Żuławach od 1945.. .W końcu będzie szansa na zatrucie Zalewu Wiślanego i masowe wymieranie ptaków, ryb i zwierząt. .. w końcu będzie można ten cmentarz posprzątać. .. w końcu będzie szansa na rozwój portu. .. tylko zapytajmy armatorów czy oni będą korzystać z portu, do którego wejście jest trudne i kosztowne. .. Stefek Rembelski już powołuje spółki, które mają się obłowić. .. powinien jeszcze powołać stosownych ludzi PARTII na właściwe w tych spółkach stanowiska. .. najlepiej dobrze płatne. .. najlepiej żeby czynowniki też się nie zmęczyły na tych stanowiskach. .. Stefek już straszy senatora i wskazuje kierunki marszu. .. słuszną linię ma nasza umiłowana siła przewodnia. .. najpierw czyny potem refleksja i zastanowienie. .. zawsze da się jakoś naprawić to co PARTIA popsuje. .. zawsze płacą za to podatnicy. .. przy tej skali dewastacji zrzutka będzie ogólnopolska. .. ważne żeby lokalne struktury w końcu dostały to, co im się słusznie należy. .. kolejna taka okazja może się nie powtórzyć. .. za taką forsę można spokojnie ustawić siebie i dzieci. .. Podatnik zapłaci w ekstazie. .. zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 4
  GłębokaMyśl(2019-10-21)
 • Ja i moich 7 pracownikow żyjemy z pracy w Krynicy Morskiej. Mam prawo czuć niepokój i niepewność co będzie podczas 2 lat budowy i później, gdy ta część mierzei stanie się wyspą. Opinie naukowców są skrajnie różne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 3
  (2019-10-21)
 • RobertKoliński Skoryguję tę ewidentną bzdurę - akurat opinie naukowców są w sprawie budowy przekopu Mierzei Wiślanej dość jednoznaczne i potwierdzone w kilku m. in. raportach środowiskowych dla tej inwestycji: nie wyrządzi on większych szkód ani ludziom, ani środowisku naturalnemu. Co innego natomiast, jeśli idzie o opinie propagandystów w tym temacie - te rzeczywiście są skrajnie różne i zależą w dużej mierze od stanowiska zajmowanego w tej niemerytorycznej a stricte politycznej dyskusji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  RobertKoliński(2019-10-21)
 • @RobertKoliński - taaa, ta nieszkodliwość jest obliczona tylko na 10 lat, potem już nic nikogo nie obchodzi. Do bani z tymi naukowcami, którzy to twierdzą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  (2019-10-21)
Reklama