UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Natalia 93 - pani Natalio, jest pani w błędzie, chyba sobie prawo pani wymyśliła, prosze przeczytać art. 77 kw. w raz z komentarzem. w przepisie chodzi o panowanie nad zwierzęciem w sposó zapewniający bezpieczeństwo w miejscu publicznym, spełnienie tego warunku w ramach zwykłych środków ostrożnosci nie wymaga spacerowania z psem na smyczy lub w kagańcu. Nie popełnia zatem wykroczenia z tego przepisu osoba która znając psychikę własnego zwierzęcia prowadzi go bez smyczy lub kagańca w miejscu publicznym''. Trzeba tylko zrozumiec czym są zwykłe srodki ostrożności i zakazane. zakazane dotyczą ras uznanych przez ustawodawcę za agresywne, one muszą być zawsze w kagańcu i na smyczy np. pitbull, rotweiller. ja mam kundelka i kiedys niedouczony strażnik miejski chciał wlepic mi mandat, nie przyjęłam, spotkalismy się w sądzie dzie sprawe wygrałam powołujac sie na komentarz do art. 77,trzeba poradzic sie lepiej dobrego prawnika niż samemu wymyślać prawo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    psiara(2018-11-13)
  • Smieszna jest Pani sasiad dostal ostatnio mandat bo pies wpadl po samochod a byl wypuszczony z domku jednorodzinnego ktory nie byl ogrodzony i takie rowniez pouczenie dostal od policji.Ale zyczr powodzenia moze pani pies sie kiedy wystraszy petardy czy czegos i skonczy podobnie. Brak jakiejkolwiek wyobrazni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Natalia 93(2018-11-13)
  • A no i prosze niech mi pani wytlumaczy w jaki sposob ma wplyw wlasciciel na swojego psa kiedy pies szlaja sie po wsi a wlasciciel siedzi w domu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Natalia 93(2018-11-13)
  • @Natalia 93 - jak to jaki ma wpływ?-po prostu sie powinno dbać o swoje zwierzęta, ja nigdy nie wypuszczam samego mojego psa ze względu tylko na jego bezpieczeństwo, to świadczy o mojej miłosci i odpowiedzialności za psa, a mandat dostał sasiad za to że naraził na utrate życia i zdrowia psa. Jest ustawa o ochronie zwierząt, powinien jeszcze odpowiadać przed sadem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    psiara(2018-11-13)
  • @Natalia 93 - jesli się szlaja pies po wsi to swiadczy o jego właścicielu, pies jest niewinny, przykre że ma takiego''pana''
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    psiara(2018-11-13)
  • @Natalia 93 - droga pani Natalio, mój pies nigdy nie skończy zle bo o niego dbam, przed petardami jest dobrze chroniony, chodzi wtedy tylko na smyczy i dostaje leki uspokajające od lekarza weterynarii, nie zostawiam go w tym czasie samego albo zapewniam jemu najlepsza opieke
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    psiara(2018-11-13)
Reklama