UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • pani Natalio, ludzie są bardziej agresywni niż zwierzeta i uważam że należy sie ich bać bardziej jak zwierząt, niech pani nie wyolbrzymia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    psiara(2018-11-13)
  • Zadne wyolbrzymienie mnie i meza w trakcie przejazdzki rowerowej zaatakowal wlasnie taki niewinny wiejski piesek puszczony luzem. Widocznie nie tylko autorce komentarza braknie wyobrazni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Natalia 93(2018-11-13)
  • @Natalia 93 - jak to zaatakował, ugryzł czy tylko poszczekał?dla niektórych piesek szczeknie i już uważaja że jest agresywny, a może piesek się bał że pani mu krzywdę zrobi i szczekał ze strachu?to że piesek jak pani twierdzi ''zaatakował''to nie znaczy że każdy ma prowadzić psa na smyczy bo ktoś się boi, ja znam psychikę swojego psa i jestem za niego w pełni odpowiedzialna. Więcej krzywdy zwierzętom robią ludzie poprzez ichzle traktowanie i znęcanie nad nimi niż odwrotnie. Dobrego człowieka poznaje sie przez stosunek do zwierzat a w pani jest wiele nienawiści i zero empatii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    psiara(2018-11-13)
Reklama