UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak na moje pownien być zakaz wstępu z psem na plażę, a przynajmniej zakaz puszczania ze smyczy. Tu nie chodzi tylko o fekalia, ale o to, że cwaniaczki puszczają swoje pieski luzem i mają gdzieś, że może to stresować plażowiczow, ktorzy nie wiedzą czy "słodki kundelek"nie znacznie jazgotać i uprzykrać wypcozynek, wbiegnie komuś na kocyk czy kogoś capnie. Ważne, że "piesek"mógł sobie "słodko"pobiegać i niech wszyscy patrzą, jak piesek "słodko"biega. Tacy to są ludzie. Plaża jest przede wszystkim dla ludzi, a nie zwierząt.
  • @Anty - A ja nie wiem czy twoje gowniaki nie zaczną drżeć japy na plazy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Pan Truskawka(2021-07-16)
  • @Pan Truskawka - Właściwie po to jest plaża żeby gówniaki mogły pokrzyczeć i sie pobawić a nie żeby twój pchlarz zakopał tam swoje gówno. Niech ci w domu na dywanie robi i sobie po tym chodź jeśli lubisz zapach kału. Powtarzam i polecam wszystkim gaz pieprzowy, daje radę nawet pitbulowi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Paralityk(2021-07-16)
  • @Anty - Pies jest dla mnie ważniejszy niż ta cała patologia z tymi gówniarzami co nie potrafi po sobie posprzątać. Przynieść wszystko łatwo ale już zabrać śmiecie ze sobą to wielki problem, najlepiej udawać że to nie moje, a później wszędzie pełno plastiku i szkła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Arek G(2021-07-16)
  • @Arek G - I właśnie dałeś przykład mentalności typowego ignoranta. To ludzie mają się czuć komfortowo na plaży, a nie twój piesek. Oczywiście tych, co śmiecą należy przykładnie karać bo z patolką - i tą od psów i tą od śmieci trzeba walczyć bez skrupułów.
Reklama