UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najbardziej bawią mnie ludzie wypisujacy bzdury jaki PiS zły. Jak do tej pory ludzie sami nie chcieli PO w rządach Elbląga. Referendum dało PO czerwona kartkę. Jak okazało się ze PiS przez 1,5 roku zrealizował większość inwestycji, zamiast dać im rządzić dalej poszli głosować na PSL i PO. Efekt widoczny do dnia dzisiejszego. Miasto popada w stagnację. Poza pato dewerloperka nic w mieście się nie dzieje. Prezydent żyje swoimi lotami. W urzędzie na stanowiskach kierowniczych znajduje sie wielu niekompetentnych ludzi, którzy jak za Barei powinni wpisać sobie w CV byłem kierownikiem. Najlepszy jest kierownik Wydziału Komunikacji w Elblagu, On tworzy swoje prawo, nie zna przepisów. Brak szans żeby pomógł petentowi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    ja elblazanin(2023-03-09)
  • @ja elblazanin - gdyby pis był taki dobry, to kontynuowałby rządy w elblągu. wilk nie zrobił nic by zachować stanowisko, więc elblażanie mu podziękowali przy urnach. co do niekompetencji urzędników w um zgadzam sie w 100%. Hashtagi: #tezelblazanin
Reklama