UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z całym szacunkiem dla inteligentnego języka autorki razi mnie ciagle pastwienie się nad swoim ostatnim przelozonym i jego instytucją. przewijające się w wielu artykułach. Było, mineło Szanowna Pani. Może prosze startować w kolejnych wyborach. Ja też mam wiele zastrzeżeń do obecnej wladzy Elblaga : o 1/ bledne decyzje w planowaniu przestrzennym poglebiające prowincjonalizm naszego miasta, polegające m. in. na pomyleniu Środmieścia z Przedmieściem przez co Elbląg ciągle nie ma Centrum 2/ uleglość wobec Olsztyna, ktory zabiera z Elbląga co się da, nie dając prawie nic. itd. Chcialbym usłyszeć od Pani ocenę najważniejszych ludzi z Elbląga, poslów Krasulskiego / 5 kadencja/ i Wilka / 2 kadencja/ w Sejmie i ich dzialalności na rzecz naszego miasta od 2015 roku, czyli okresu, gdy niepodzielnie rządzi w Polsce partia do ktorej należą.
  • Wróblewski jest beznadziejnym prezydentem i tak zbyt pobłażliwie traktowanym. A pozostałych panów nie ma, to o czym ma kobieta pisać. Poza tym samemu też można napisać.
Reklama