UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Cz, jeśli ktoś z powodu majowych wyborów zachoruje, i umrze. Można to uznać za namawianie od odebrania sobie życia? Zwykłemu człowiekowi te wybory do niczego nie są potrzebne. Jeśli da się NAMÓWIĆ, i zaryzykuje? Czy, namawiający jest winny, gdyż wie co grozi wyborcom? Będzie można podać do sądu namawiających w takiej sytuacji i żądać zadośćuczynienia? Jeśli nie w Polsce, może za granicą? Też trzeba o tym pomyśleć? Swawola polityków musi się skończyć!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  Zamyślony(2020-04-03)
 • Kamikadze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Emeryt .(2020-04-03)
 • @Emeryt . - Idący na wybory pozdrawiają NAJDROŻSZEGO przywódcę Jarosława i jego ulubioną marionetkę Adrianka !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  GłębokaMyśl(2020-04-03)
 • @Zamyślony - Być może zajarzy się Tobie. Na rympał J. Szewczak na Y. T. Pozornie na temat przez ciebie poruszony
 • @Zamyślony - Opozycja powinna zadeklarować, że postawi czynowników PARTII za organizowanie wyborów w czasie epidemii przed TS za wystawianie zdrowia i życia obywateli na szwank bez wyraźnej potrzeby, a jedynie z chęci utrzymania pełni władzy PARTII.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  GłębokaMyśl(2020-04-03)
 • @Zamyślony - Tymczasem PO, tak zatroskane o obywateli, nie przyjmują rozwiązania o wyborach korespondencyjnych ani propozycji Gowina o zmianie konstytucji w zakresie długości kadencji prezydenta. Za to chętnie wprowadziliby stan wyjątkowy, ażeby jeszcze bardziej ograniczyć swobodę obywateli. Ale to nieważne, bo chcą osiągnąć swój cel, żeby przesuną wybory. Hipokryci!!!
Reklama