UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński @Zen - Bo partia Razem współtworzy koalicję Lewica Razem z ugrupowaniami lewicowymi i pracowniczymi, a nie koalicję Liberały Do Żłoba z ugrupowaniami konserwatywnymi, anty-pracowniczymi i neoliberalnymi; o przyczyny niechęci startu polityków SLD z list lewicowych to już trzeba pytać zainteresowanych;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  RobertKoliński(2019-05-22)
 • A to od ilu ha jest się kułakiem wg Pana Partii?
 • RobertKoliński @Zen - Nie wiem, nie zajmujemy się kwestią kułactwa:) A od ilu ha jest się kułakiem wg Pana Partii? Albo: kiedy jest się komunistą? Czy wstąpienie aparatczyka czy prokuratora pezetpeerowskiego do PiS wymazuje przeszłość i już się wtedy komuchem przebrzydłem nie jest? I jeszcze chciałbym zapytać - ile ciąż trzeba usunąć, żeby zostać PiSowskim pomazańcem i ekspertem od zakazu aborcji, jak niejaki Chazan?;]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  RobertKoliński(2019-05-22)
 • @RobertKoliński - Wystarczy sie nawrócic hahahahahaha. ..
 • RobertKoliński Wierzę w jednego Jarka, szeregowego posła wszechmogącego, najmędrszego stworzyciela list wyborczych, niewidzialnego układu i widzialnego PO-PiSu. .. coś w ten deseń?;]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  7
  RobertKoliński(2019-05-22)
 • @RobertKoliński - Można? Można.
Reklama