UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ale żenada z tymi komentarzami pod artykułem o projekcie edukacyjnym elbląskich licealistek, nie? Odkryłem chyba jednak cenzorski mechanizm tutejszej Komisji Lib-Prawdy i Prawomyślności - otóż wygląda to w skrócie tak: 1.Temat. 2.Tow. Koliński pisze słuszny, roztropny a anty-kapitalistyczny komentarz. 3.Zlatują się lib-trolle (zaczynam POdejrzewać, że na zlecenie lib-cenzury:). 4.Znikają komenty jak sen jaki złoty. I wszystko to w mniej niż godzinę:)[I nawet mema z kotkami i hasztagi cenzurujo, kapitalisty!:)] #TakByło Hashtagi: #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    RobertKoliński(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - Piszesz bzdury o wyzysku kapitalistycznym zapominając, że to komuniści byli mistrzami w sprowadzaniu ludzi do poziomu trybów maszyny. Ktoś z redakcji zauważył, że być może próbujesz mieszać młodym ludziom w głowach.
  • RobertKoliński Czyli to jednak owo przyPOminanie o łajdackim celu kapitalistycznej oligarchii a wyzysku sPOłecznym od najmłodszych lat, jaki zaprowadziliście nad Wisłą po 1989 roku i przez 33 lata POst-styropianowej smuty serwujecie Polkom i Polakom było POwodem ingerencji reakcyjnej cenzury? Wiedziałem od razu, nawet bez twoich daremniackich anon-tłumaczeń:)#jelity, #reakcja, #wyzysk, #TaxTheRich! Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - Trochę za mało mam wiosen, żeby cokolwiek w tym czasie wprowadzać. Do ciebie nic jednak nie dociera.
  • RobertKoliński "- Ja tylko wykonywałam rozkazy!!1"[- Co POszło nie tak?, że zapytam za prof. Adamem Wielomskim:)] #ToWszystkoSięTakCykliczniePOwtarza. .. ; ] Hashtagi: #historia, #TakBylo, #ZelazoNieKleka!;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RobertKoliński(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - A ty co powiesz pod koniec swojego marnego żywota? Ja tylko żyłem na koszt państwa a moom największym osiągnięciem było uzyskanie w wyborach 0.62% głosów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Niszczlewactwo(2022-02-19)
  • Oj towarzysz chętnie zająłby się młodymi nie świadomymi do czego zdolny jest komunizm nie pamiętającymi jakimi to panami życia i śmierci byli UB SB i inni prominenci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - A co Ty zrobiłeś dla Polski przez te 33 lata? Dwa razy chciałeś dorwać się do koryta i co? Przypomnieć Ci Twój wielki sukces ile procent głosów zdobyłeś??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - A powiedz szczerze bez wulgaryzmów jakbyś chciał dać młodym jakaś dobra radę to co byś powiedział na kim mają się wzorować np na Tobie? Np co takiego dzięki "samodzielnemu myśleniu"osiągnąłeś jaki swój sukces jako wzór mógłbyś im przedstawić? Do czego cię komunizm doprowadził co posiadasz czym mógłbyś się tak naprawdę pochwalić przed młodzieżą? Zaznaczam nie odpisuje żebym ja się chwalił bo ja nie chce być medialny ja nierobie z siebie wszechwiedzącego na tym portalu. Zatem poproszę o konkretną odpowiedź towarzyszu poszczycić się swoimi sukcesami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-19)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Nie POdPiSujesz się, bo jesteś zwykłą płatną szują opłacaną przez WiadomoKogo w celu WiadomoJakim; a do czego doprowadziło mję społeczne, postępowe myślenie i nauki Tytanów Ludzkiej Myśli i Opok Socjalizmu, to jeszcze może będziesz miał szansę się przekonać:)Choć sądząc PO dziaderstwie umysłowym, jakie notorycznie a żałośnie nam tu prezentujesz, to możesz równie dobrze nie dożyć tego wiekopomnego momentu, niestety. Zwłaszcza, jeśli się wciąż nie zaszczepiłeś, wsteczniku:)#KoniecEryDziadocenu, #SzczypmySię, #lewica, #RiGCz:) Hashtagi: #SocjalizmWyznaczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RobertKoliński(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - "nam prezentujesz"to ilu tych Kolińskich jest? Uważam że jeden lewacki jełop to aż ponadto dla tego miasta. A nie podpisuje się bo nie mam parcia na szklo do koryta. Ani razu nikomu nie odpowiedziałeś z sensem więc sorry kto tu jest dziaderskim umysłem? Już wczoraj obnqzylem. tu twoje kłamstwa twoja hipokryzja wiecznie walczący o ratuszową jałmużnę niestety nadaremne. Coś brak bystrego umysłu do przebicia się co? Tyle lat robisz z siebie publicznie błazna a tylko 0.62% poparcia to chyba żul z pod Borysa dostałby więcej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Niszczlewactwo(2022-02-19)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - No to i idź się obnażaj dalej, tylko dlaczego mnie akurat w to mieszasz, zabunkrowany w gej-szafie perwersie? Już ci dawno mówiłem, że nawet cię nie lubię, a ty ciągle namolnie mnie zaczepiasz, jakbyś na coś liczył - to jest molestowanie zwykłe i bacz jeno, żebym cię nie POzwał, internetowy zboczku! xd #TaxTheRich! Hashtagi: #MatkoPamietaj, #DzieckoTwojSkarb!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RobertKoliński(2022-02-19)
  • @RobertKoliński - Twoim ulubionym zajęciem jest ubliżanie poniewieranie innych zamiast konkretnych odpowiedzi. Dlaczego uważasz że jestem zboczkiem? Przecież to Ty jesteś 40 letnim samotnym bezdzietnym kawalerem bez szans na przyszłość? To u ciebie zajeżdża już perwersja w samotne sobotnie wieczory co widać po frustracji w komentarzach. Baw się dalej wszechwiedzącego przemądrzałego starego komunistę może za 10 razem dadzą Ci posadkę w mopsie jako zasłużonemu klientowi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Niszczlewactwo(2022-02-19)
Reklama