UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Koszty związane ze śmiercią spowodowaną przyczyną zewnętrzną (np. wypadek, pożar)1 obywatela szacowane sa na około 2 mln zł. W kwocie tej zawarte są m. in. straty w dochodzie narodowym jakie mógłby wygenerować w żyjąc obywatel, koszty działania instytucji państwowych (służby ratownicze, dochodzeniowo-śledcze, absencja w pracy, koszty psychologiczne poniesione przez bliskich zmarłego itp. Dlatego 15 tyś zł nawiązki to chyba jakiś żart ?
 • Jak Ty to wyliczyłeś?? Nie każdy zmarły tworzł dochód krajowy.
 • Dokładnie! Kpina! Człowiek, zywiciel rodziny, ojczym. Zakładając że kobieta mogła zostać z hipoteką i z pensją sensu 2 tys o córce na utrzymaniu nie wspomnę. Brawo????‍♀️????‍♀️????‍♀️
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  Bleeee(2020-01-29)
 • W naszym miescie wszystko to zart w kraju tez.kabaret.KABARET
 • Mógł jeszcze 4 obywateli wyprodukować. to będzie z 8 mln strat
 • Po to jest powództwo cywilne żeby walczyć o odszkodowanie. To była sprawa karna. Poczytaj jak działa prawo gamoniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Włodek(2020-01-30)
Reklama