UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jak ktoś umie czytać i czyta do końca to wie, że cyt:" Kanał Falsterbo. .. dzisiaj pełni funkcję turystycznej atrakcji. Chętnie korzystają z niego żeglarze, którzy mogą również zacumować w marinach znajdujących się w sąsiedztwie szwedzkiego przekopu. Nie pełni dużej roli w logistyce. .. " DOKŁADNIE TAK SAMO BĘDZIE Z PRZEKOPEM u nas - BARDZO DROGA ATRAKCJA TURYSTYCZNA. Różnica podstawowa jeszcze jest taka, że w Szwecji nie niszczono unikatowego obszaru NATURA 2000.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  30
  80
  Elblążak(2019-02-19)
 • @Elblążak - Taki c ciebie elblążąk jak ze mnie eskimos. Jaki unikatowy, jak 70 lat temu nasadzony ludzką ręką. Zwykły gospodarczy las, jakich wiele, lewacki dzbanie.
 • Elblążak, tyle, że u nas są duże zaklady nad rzeką produkujace na cały świat, do tego port już kiedyś przeładowywał kilkaset Tysięcy ton rocznie i miał kilkadziesiąt tysięcy pasażerów rocznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  6
  Gienek (2019-02-19)
 • @Elblążak - Wtedy nie było eurokołchozu i nikt nie myślał o takich sprawach. Budowa gazociągu po dnie Bałtyku = nie szkodzi ekologii, budowa "zamku" w środku Puszczy Noteckiej - nie szkodzi środowisku. Budowa kanału przez Mierzeję - same szkody. .. ..
 • Ale za to zniszczono unikat przyrody NATURA 1940. . .
 • Tak dokładnie. Kto wie jakby rozwinął się u nas port, gdyby nie blokada od 1945 do 1990, potem blokada w 2003, potem w 2004, No i w końcu trzyletnia blokada od 2006 do 2009 roku, gdzie przez 1 tylko rok tej blokady Żegluga Gdańska traciła 2 milony złotych, a port w Elblągu 750 tys zł strat za same tylko opłaty portowe, a do tego jeszcze przeładunki i ruch prywatnymi jednostkami. Wymiana turystyczna, bo przecież Rosjanie zakazali pływać do Elbląga nawet swoim obywatelom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  3
  Gienek (2019-02-19)
Reklama