UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie !!!! Przeciez Wy nawet nie wiecie jaka funkcje ten kanal mialby pelnic ! Bedzie wykopany, ale nie bedzie funduszy na infrastukture do okola, a takze utrzymanie przepusowosci na zalewie ! Czy Elblag stac na Port przeladunkowy w zakrecie tych planow ? Czy Elblag potrzebuje Port na taka skale ? Jesli nie, to kanal bedzie tylko pelnil role turystyczna ! PIS zbija / zbije na tym kapital polityczny, dodatkowe glosy przy nastepnych wyborach. A Wy bedziecie z podaktow I lokalnego budzetu placic za co roczne poglebianie i subsydiowac Port !. .. .. Bedzie frajda przeplynac sie z Gdanska do Elblag. .. bilety po 70zl. Pamietajcie ten wpis, prosze.
  • Jestem za przekopem, a na PiS nie zagłosuje nigdy. . .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Ciekawski(2019-02-19)
  • @CT - 250 mld wyprowadzone z kraju przez poprzedników, to Ciebie nie kole? Audytem zakończyli poprzednicy działalność, a ja czekam na jawne i szczegółowe, rozliczenie finansowe każdej kadencji poszczególnej władzy nie tylko na bieżąco, ale do początku przemian włącznie.
  • Co to wszystko ma do przekopu ?? Oczywiscie ze przejrzystosc finansowa kazdego rzadu i parlamentarzystow powinna byc na kazdym etapie. Ja mowie o "turystycznej" inwestycji, ktora nigdy nie przyniesie zyskow, nie mowiac o zwrocie kosztow ! Wedlug Ciebie, warto w bloto wywalic lekka reka nastepne kilka miliardow ???
Reklama