UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Chętnie zapytam Panią poseł Gelert jeśli ją spotkam w Pasłęku dlaczego zabrała nam karetkę z lekarzem i zostawiła tylko z ratownikami, chociaż do tego rękę dołożyli też radni powiatowi na czele ze starostą z tego miasta, którzy się wstrzymali od głosów - czyli umywamy ręce. .. ..
  • Bo na karetkach lekarze nie chcą jeździć bo praca ciężka a zarobek mały poza tym na karetce z ratownikami czyli p jest zysk na karetce z lekarzem czy s już niekoniecznie. Tylko nie rozumiem jaka to różnica z lekarzem czy bez?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Dziadu(2021-08-17)
  • @Dziadu - No wydaje mi się, że jednak różnica jest lekarz a ratownik medyczny. .. ..
  • Tak jest w wykształceniu. Lekarz jest zbędny w karetce. Tak samo jak karetki nie musi prowadzić kierowca rajdowy, żeby było szybciej do szpitala. Od drzwi SOR lekarz robi swoje, nic ponad kwalifikacje Ratownika Medycznego nie zadzieje się w karetce. Diagnostyka, reanimacja, intubacja. .. Ratownik Med. to nie jest chłop z łapanki po szkoleniu dla bezrobotnych.
  • Jaka? Bo widzisz ja Stary i jestem i po mojemu zazwyczaj jak wzywam karetkę to tylko dlatego że sam nie jestem w stanie dotrzeć do szpitala np mam zawał i do szpitala może zawieść mnie ratownik lekarz niewiele zmieni, chyba że ktoś wzywa karetkę bo mu się d. .y nie chce do rodzinnego ruszyć ale to taka moja osobista obserwacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    dziadu(2021-08-17)
  • Ratowników mamy w Młynarach i to są fachowcy najwyższej klasy. Nie jeden lekarz mógłby zasięgać nauk medycznych od tych panów. Brawo ratownicy z Młynar, robicie dobrą robotę. Służba zdrowia umiera bo brak jest pieniążków od państwa. Rząd woli wydawać na telewizję 2 miliardy bo mają swoich lekarzy i swoje szpitale w których to lekarze umawiają się na zabieg z Politykiem a nie odwrotnie. Ja na zabieg czekam 1,5 roku, może dożyję. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    wieśniak(2021-08-18)
Reklama