UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mały pies też może ugryźć. wlaśnie miałam taką przyjemność na ul. Gwiezdnej między blokami. właściwie to ugryzł moje spodnie, ale je zniszczył a właścicielka co prawda przeprosiła, ale nie poczuła się do naprawy szkody tylko śpiesznie się oddaliła. Zapraszam straż miejską na Trybunalską, tuutaj to jest normalnie wybieg dla psów różnej maści ale bez kagańców a często nie na smyczy. Miasto mogłoby nieźle podreperować budżet za egzekwowanie przepisów w tej kwestii, a za nie sprzątanie po psach to mandatów nie żałować, bo Elbląg to najbardziej zabrudzone miasto w Polsce z tego powodu.
  • Dokladnie,gdy jechalam rowerem z siediskiem maly spieniony kundelek rzucil mi sie do nogawki prawie wyladowalam z moim malym synkiem w rowie a pancia stala i potem w nagrodę d. mu pocalowala,masakra.
  • @Jania - a szkoda że ześ nie wylądował w tym rowie razem z tym twoim synkiem, a dla właścicielki psa ukłony-też bym mojego psa w d. .pocałowała, wolałabym to niż podanie tobie reki
Reklama