UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kretynizmu cd. znowu jakis niewinny czlowiek zginal przez pozera ktoremu tatus kupil gablote i chcial sie dowartosciowac przed laskami. Zal dupe sciska... szkoda tylko rodzicow i rodziny ale przynajmniej jednego barana mniej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kubica(2007-08-25)
  • czlowieku nikt mu auta nie kupowal i nie szpanowal przed nikim to bylo moje auto a nie wiesz co sie stalo wiec stul sie czlowieku
  • Widziałem te Renault Laguna na złomie na Malborskiej nie długo po wypadku. 160 km/h licznik sie zablokował i tak wskazywał. Z tego co wiem tam jest zabudowany i widać drogę hamowania. Wiec wybacz ale te nawet 160 km/h przez zabudowany to delikatnie mówiąc "lekka przesada". Dobrze wiedział czym to grozi. Mordercą bym go nie nazywał. Ale debilem bez wyobrazni to napewno. Ta tragedia jest typowo z głupty. Jadąc z taką prędkością nie dał szansy na ratunek ani sobie, ani tym ktorzy akurat przypadkowo znalezli się na jego drodze. Dziękuje za uwagę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Emefes(2015-12-01)
Reklama