UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Strzelec Wyborowy- mam wielką nadzieję że mało jest ludzi Twojego pokroju. Ty nawet z nieszczęścia zrobisz dla siebie finansowy interes. Bardzo się cieszę że są ludzie którzy bez zastanowienia udzielają pomocy i na nic nie liczą. A co do jw. to nie reklama tylko dobrze jest wiedzieć gdzie rodzina poszkodowanej ma szukać żołnierza który pomógł gdyby chciała podziękować.
  • Drogi anonimie. .. Gdyby reklamujący się żołnierz nie liczył na premię, to by sie tak nie reklamował że jest trepem i w jakiej JW służy. .. To raz, a dwa jeśli czekasz, aż rodzina będzie chciała znaleźć żołnierza który pomógł babci to się tego nie doczekasz. .. Nie znasz najwidoczniej szczegółów tego zdarzenia. A jeśli chodzi o niesienie pomocy innym to mam to wliczone w wykonywany zawód. .. Ale w komentarzach o tym nie piszę. Dla mnie jest to codzienność. Nie podkręcam się tym. Nie wiesz kim jestem, więc nie oceniaj. Pozdrawiam odważnego żołnierza. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    StrzelecWyborowy(2019-02-27)
  • Tak może napisać tylko lewak i to tęczowy.
  • Ten strzelec jest zawiedziony że nie był gapiem i nie mógł nagrywać swoim ajfonem.
Reklama