UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • U Suchaczu jadąc w górę rowerem można dostać zawału jak miją cię imbe..le na motorach pędząc po nad 200 km na godzinę z otwartym na maxa gazem. Cyrki się tam dzieją, a drogówki nigdy tam nie widziałem. Teren zabudowany, a ludzie terroryzowani są jeżdżącymi motorami jak na torze wyścigowym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    3
    LikeAThorn(2017-07-22)
  • Weź odkręcić koło od tego swojego roweru i walnij się nim w czoło. Jakie ponad 200? Przez takich bajkopisarzy jak Ty to ludzie jeszcze w to uwierzą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    rocker (2017-07-22)
  • @rocker - Masz rację! Żadne 200 km/h, to jest jedyne 190 km/h!
  • @LikeAThorn - - "Cyrki się tam dzieją, a drogówki nigdy tam nie widziałem" - Zresztą jak zawsze, ale statystycznie są oczywiście wszędzie ze wspaniałymi wynikami. Ostatnio nawet zostali odznaczeni oraz awansowani za to, że dobrze i skutecznie pracują !!! Najgorsze to to, że nigdzie ich nie widać !!!!!
  • Idjotów naotorach nigdy niezabraknie a tych 4 czsówki sobie robja tolemko pogrodzie 40 lat to moze i on ma ale mózg kury
  • Idjotów naotorach nigdy niezabraknie a tych 4 czsówki sobie robja tolemko pogrodzie 40 lat to moze i on ma ale mózg kury
  • Motocyklista motocykliste zawsze będzie bronili, ale prawda jest taka, że droga w kierunku Suchacza, którą zaczynacie już od modrzewiny nie mija wam z 60 na liczniku. Fajnie, że macie pasje tworzycie jakiś rodzaj rodziny, miło się na was patrzy, ale ludzie ktoś kto mieszka w tych okolicach widzi co się dzieje, święci nie jesteście (nie wpycham wszystkich do jednego wora) później wielki zdziwienie i płacz, że któryś się rozbił, wypadł z trasy albo nie został zobaczony w lusterku po zapieprza 180KM/h. Macie silniki mocne super! Tylko na tor z tym, a nie na drogę po której przemieszczają się jeszcze inni ludzie. Włączcie myślenie, chcecie się zabić wasza decyzja, ale nie decytujcie za innych ludzi..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    dorozsadku(2017-07-23)
  • @fibi - "Idjotów(idiotów) naotorach(na motorach) nigdy niezabraknie(nie zabraknie) a tych 4 czsówki(czasówki??) sobie robja(robią) tolemko pogrodzie 40 lat to moze i on ma ale mózg kury" a tobie coś w tym mózgu zostało? bo z lekcji języka polskiego, to nie zawiele
  • @CBF - Nie wiesz co napisał a komentujesz?
  • Do rocker- ja też kocham motory (te cięższe), użytkowane przez rozsądnych ludzi i nie o takich fanach motorsportu pisałem,a pisałem o młodzieńcach na tzw. szlifierkach kupionych przez dzianych tatusiów nazywanach często dawcami organów. Nie wierzycie? Wasza sprawa, ale tam jest szkoła, ludzie po pracy chcą wypocząć, a nie słuchać wycia silników motocyklowych czy bać się o dziecko wracające ze sklepu czy szkoły.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    LikeAThorn(2017-07-23)
Reklama