UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziś byłam w Urzędzie, nigdzie się nie wejdzie bo drzwi zamknięte. Pani w informacji podaje numer telefonu i tyle, więc mogą wszyscy pracować tylko szkoda że w sklepach Pani może być przy kliencie a w Urzędzie od 2-óch lat bez zmian- Covid
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    6
    Ośka(2022-01-26)
  • @Ośka - Oska a zalatwilas sprawe? Bo nie napisalas. A to naistotniejsze, bo to wskazuje czy pracownik pracuje czy tez nie. Bo jak nie zalatwias sprawy to napisz. Ja akurat jestem zadowolona ze nie musze szwedac sie po urzedzie i szukac pracownika. Dzwonie z komorki na podany nr przez pania z biura i schodzi pracownik do mnie. Siadam do stolika wypelniam wrzucam do skrzynki i po sprawie. Mnie tam sie podoba. Na co lazic po budynku. ? Widzisz jakas roznice??
  • @Ośka - Tylko to nie urzędnicy decydują o załatwianiu spraw tylko na sali obsługi, im też byłoby łatwiej robić to ma swoim stanowisku a nie biegać do każdego klienta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Logika(2022-01-26)
  • @Ośka - A po co Pani Chce chodzić po Urzędzie, skoro można wszystko załatwić bez chodzenia? Wskaże Pani nazwy instytucji publicznych lub firm, gdzie można swobodnie się poruszać po budynku. Wszędzie są recepcje i ochrona.
Reklama