UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie zgadzam sie na barwy ukrow!!! Ani na pomniku ani nigdzie indziej, zadnych upa flag! Kom wylaczone, co za bandyci!
  • @J.B - Przecież to żadna flaga, tylko worki na śmieci w dwóch kolorach.
  • @J.B - Dlaczego minusujecie ten mądry komentarz. Przecież to jest chore. Na Agrykola stoi teraz od rana patrol i pilnuje chyba, żeby tego nie zdjęli. A może Policja ma w tym czasie by kogoś uratowała wykonując swoje obowiązki a nie robiła za ciecia monitorującego pomnik.
  • Pisiorska policja lubi pilnować pomników, to główny cel ich służby.
  • @J.B - Wątki pomyliłeś w tym zacietrzewieniu, spuść trochę pary...
  • Bo widzisz, ludzi myślących jest malo, ale obudzą sie z ręką w nocniku a ja będę się smiac, szczególnie te stare dziadygi siedzące tu i komentujace cale dnie:)
  • @J.B - Od 1 kwietnia ukry mogą składać papiery na pobyt stały. Może wtedy dotrze do zj..... pisowskich kogo popierają. Ręka w nocniku to mało, ryj musi być w szambie
  • O to im. chodzi, zrobic ukropol, ci wszyscy z ukrainskimi korzeniami tego chcą
  • Dobrze mówi. Portel za wolnością słowa był? Odkąd komentowanie publikacji powiązanych z ukraincami zablokował. Samozwańczy człowieczek niech sobie balkon oklei trzy razy flagą Ukrainy. Cenzura juz raz tą opinię zdjęła. Jesteś wandalem i podniecenie tym, że ochrania to policja na służbie to są jakieś kpiny. Ciekawe jak zareagują na zgłoszenie pod tytułem ktoś naruszył pomnik.
  • @J.B - A widziałeś sk..... e jak wygląda flaga upa ?
  • UPA bohaterzy narodu ukraińskiego taka nasza AK.
  • Ale Ty masz zryty łeb!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Babcia(2023-02-24)
  • Nie pomylił wątków cieciu malinowy tylko pod każdym artykułem o ukrainie bądź ukrainchach są wyłączone komentarze. Także cenzurka i ukro propaganda ma się tak samo dobrze jak dobrze miał sie w tym temacie covid
Reklama