UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panowie policjanci to chyba przepisów nie znają. Skręt do posesji to nie skrzyżowanie i nie możesz wykonać manewru skrętu bez upewnienia się, czy nie jesteś wyprzedzany, a jeżeli jesteś, to masz stać i czekać. Głupie, ale tak stanowią przepisy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    27
    MajorTom(2023-03-02)
  • @MajorTom - Brawo - odpowiedź na wszystkie wątpliwości.
  • @MajorTom - Jesteś poje.. ny
  • @MajorTom - "Gdy już zjeżdżał z drogi, został uderzony przez pojazd marki kia, który wykonywał manewr wyprzedzania. " ROZUMIESZ TO ZDANIE? Jeśli nie, to czas na powtórny egzamin.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    doboju(2023-03-02)
  • @MajorTom - Gdy już zjeżdżał z drogi, został uderzony przez pojazd marki kia, który wykonywał manewr wyprzedzania. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Oddaj prawko bo chyba w chipsach znalazłeś
  • @doboju - Doskonale rozumiem, WYKONYWAŁ, więc ten manewr rozpoczął wcześniej, zanim kierowca mercedesa rozpoczął swój, KIA już była w trakcie wyprzedzania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    MajorTom(2023-03-02)
  • @MajorTom - człowieku ma stać i czekać az wyprzedzi, ha ha
  • @seppi - A co ja innego napisałem w pierwszym wpisie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    MajorTom(2023-03-02)
  • @MajorTom - Docztaj i przeanalizuj przepisy ruchu drogowego bo niewiele wiesz. Zacznijmy od tego, ze wyprzedzanie z definicji dotyczy jednego pojazdu, nie calego sznura jak bylo tutaj, dalej, wyprzedzanie pojazdu prawidlowo i zawczasu sygnalizujacego wykonywanie manewru skretu w lewo moze odbywac sie tylko z jego prawej strony, a tutaj sygnalizowanie bylo, wyprzedzajacy ma obowiazek upewnienia sie, ze manewr bedzie bezpieczny, ma miejsce na jego wykonanie i nikt przed nim nie sygnalizuje zamiaru skretu w lewo lub bie rozpoczal wyprzedzania i jesacze kilka innych. Najpierw doczytaj, pozniej sie wypowiadaj bo niewiele wiesz.
  • @MajorTom - No właśnie jak to jest panowie policjanci? Znajomy skręcał w lewo z drogi w posesję i sygnalizował to kierunkowskazem ale drugi kierowca wyprzedzał kilka samochodów i doszło do kolizji. Lecz w tej opisanej sytuacji to znajomy dostał mandat, a nie ten kierowca który wyprzedzał. Więc stąd moje pytanie. Czy sugerują się policjanci? Może to poprostu rzut monetą decyduje kto dostanie mandat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    On12345(2023-03-03)
  • Przeczytaj sobie post powyżej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MajorTom(2023-03-03)
  • @MajorTom - Ground control to Major Tom - kodeks drogowy You must reread.
  • Chciałam tylko powiedzieć że rozpoczynając manewr wyprzedzania z przodu i z tyłu pojazdu miałam pustą drogę zachowałam wszystkie zasady bezpieczeństwa na drodze nie złamałam żadnych przepisów prędkość też była prawidłowa gdybym jechała szybko to na pewno dzisiaj nie pisala bym tego komentarza podkreślam ja już byłam w trakcie wyprzedzania i bardzo proszę nie oceniajcie pochopnie sytuacji i mojej osoby bez przykrych przyimków dziękuję wszystkim którzy widzą właściwie tą sytuację a to że ktoś jeździ pewnie i zdecydowanie nie mówi oznaczać że jest piratem frogowym Beata
Reklama