UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szczepienie powoduję choroby mózgu pacjenta
  • jak was antyszczepionkowcy trochę wymrze na choroby zakaźne, to na kolanach do szczepienia polecicie, wasi guru są zaszczepieni, wiec się nie przejmują i kasę robią. Najgorsze, że możecie spowodować, że pojawią się nowe choróbska, niebezpieczne dla ogółu ludzi, bezmózgi.
  • To jest tak sprytnie zaplanowane, że nie ma znaczenia, czy się szczepisz, czy nie - i tak będziesz w czarnej d. Jak już udowodniono, szczepionki dla motłochu to najgorszy syf, który powoduje uszkodzenia mózgu. A jak się nie szczepisz, to będziesz umierał na jakąś dziwną mutację odry, świnki, czy grypy. Nie raz już to planowano. Zapomnieliście już ludzie, że niecałe 10 lat temu dążono do pademii ptasiej grypy? Też tak straszyli. Choroba wzięła się nagle z nikąd i równie nagle zniknęła - a przypominam, że WHO straszyło pandemią! Po prostu dziennikarze (10 lat temu jeszcze istnieli DZIENNIKARZE, a nie partyjni propagandziści) i ludzie zaczęli węszyć, więc chorobę szybko "uciszono".
  • Ehhh sam nie wiem od czego zacząć. .. .Od polecenia starych książek medycznych czy nowych?? czy tych z przed 10 lat?? Prawda jest jedna. .. nie chcecie się leczyć?. .. .wasz problem. .. selekcja naturalna zrobi swoje. .. wiadomo że w naturze nic nie ginie, na miejsce odry, świnki czy różyczki przyjdzie inne gówno za 10-20-30 lat, ale pewne jest jedno. .. choroby dziecięce lepiej jest przechodzić za młodu. .. .nie jestem sadystą wiec nie mam ochoty oglądać miny nieszczepionego dziecka patrzącego na swoich rodziców za 15-20 lat jak zachoruje a odrę czy różyczkę. .. tam zagrożenie jest bardzo wysokie powikłaniami. .. .no ale. .. .mamy 21 wiek wiec internet jest mądrzejszy od studiów medycznych. .. .i ta propaganda "szczepienie to wytwór szatana". .. .Powiem tak: antyszczepionkowcy powinni mieć zakaz wstępu do POZ i NZOZ czy szpitali, niech leczy ich internet, to się nam przysłuży, selekcja naturalna tak naprawdę wzmacnia gatunek, mi szkoda by było "przeciętnego Kowalskiego" ale antyszczepionkowca który zagraża mi i mojej rodzinie to już NIE! PS: ludzie jak już macie jakieś pomysły to się najpierw douczcie. .. a internet jest dla inteligentnych osób!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    DouczSięZanimNapiszesz(2018-11-08)
  • @DouczSięZanimNapiszesz - Mówisz o prawdzie, a przepisujesz z partyjnej ulotki określenie "antyszczepionkowiec". A kto tu jest anty? Ludzie nie chcą zakazu szczepień, oni po prostu nie chcą być szczepieni tym syfem, który wyprodukowały firmy, które przyczyniły się do ludobójstwa żdów. A ty chcesz, to się tym szczep - to twoja sprawa. Czy człowiek, który daje ci wolność wyboru jest "anty"?
  • To ja powiem tak. .. .Poczytaj proszę artykuły o powstawaniu leków, badaniach klinicznych prowadzonych w Europie (nie w krajach 3-go świata, czy USA. .. tam dzieją się różne rzeczy dla kasy. .. ludzie za 2tys dolarów dadzą sobie rtęć wstrzyknąć byle tylko zarobić) poczytaj sobie o niemieckiej firmie Allergopharma, poczytaj jak są tworzone leki i szczepionki, ile LAT i KASY pochłania stworzenie szczepionki, jakie wymogi stawiają komisje bioetyczne zanim lek wejdzie na rynek w danym kraju. .. .tak, tak, to nasza Polska komisja dopuszcza leki do użytku na terenie naszego kraju, inne państwa i komisje nie mają tu nic do gadania. .. .Jeżeli lek nie przejdzie badań to nie jest wprowadzany na rynek. .. .co do naszej kochanej komisji. .. .. ma jedne z największych wymagań w europie. .. Zanim ktoś powie coś o "groźnych szczepieniach" najpierw niech poczyta o tym jakie szczepionki są na rynku, co zawierają, o ryzykach związanymi ze szczepieniem (które zawsze jest statystycznie 1 do 10000,1 do 100000), stare szczepionki już dawno zostały wycofane, ale my żyjemy, mamy się dobrze, nic nam nie jest, a ryzyko wystąpienia powikłań było większe niż teraz! Zawsze mamy wybór kupienia szczepionki samemu, takiej ładnej cacy prawie w 99,9 % bezpiecznej (tak, tak nie ma leku i szczepionki w 100% bezpiecznej. Bezpieczne jest tylko Placebo, a zwykłe szczepionki są w 99,5-99,8% bezpieczne) Za taką szczepionkę zapłacisz 100% bo NFZ jej nie refunduje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Anty-na-Anty(2018-11-09)
  • @Anty-na-Anty - Ludzie obudźcie się, nie szczepicie dzieci, nie daj boże padnie na wasze dziecko i co wtedy? nie myślicie o tym?? Pies ganiał (za przeproszeniem teraz ale chce rozwinąć myśl) jak zachoruje za młodu, ale co będzie jak zachoruje jako osoba dorosła? Czytaliście o powikłaniach "chorób dziecięcych" kiedy zachoruje osoba dorosła? Co wtedy powiecie waszemu dorosłemu dziecku? Które może zostać bezpłodne? Raczej nie wytłumaczycie mu że "taka była moda, chcieliśmy Ciebie uchronić przed złem" Takie dziecko nie wybaczy wam tego. .. .niestety. Mamy 21 wiek, co raz to więcej mutacji bakterii i wirusów, głównie z naszej ludzkiej głupoty. Polecam artykuły związane z głównymi przyczynami mutacji. W czasach gdy jakość leków jest pod takim srogim monitoringiem, nikt nie wmówi mi że szczepionki są złe. Ale najlepsze na koniec. .. .. Co mają w głowie ludzie "antyszczepionkowi"? dziecku szczepionki obowiązkowej nie podadzą, no chyba że trzeba jechać na wakacje i mieć za sobą odbyte szczepienia obowiązkowe na choroby regionalne w kurortach :D Niestety i z takimi się spotkałem. .. .Wakacje czynią cuda, wtedy szczepionki są dobre;) Sprawa szczepień jest dosyć pilna, dlatego popieram akcje "Szczepimy, bo myślimy" jest to projekt obywatelski o obowiązkowych szczepieniach ochronnych. Wg niego dziecko bez szczepień nie będzie mogło być przyjmowane do przedszkola czy żłobka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Anty-na-Anty(2018-11-09)
Reklama