UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Ludzie są wygodni i leniwi. Ci co mają kasę nie będą się tłuc komunikacją miejską czy chodzić pieszo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 2
  (2018-10-19)
 • RobertKoliński Dlatego trzeba im (oraz przy okazji miastu) nieco pomóc - "tych co mają kasę" stać bowiem na wyższe opłaty parkingowe, zaś w trosce o infrastrukturę miejską i dbałość o ich zdrowie należy ograniczyć np. ruch samochodowy w mieście, aby mieli więcej okazji do spacerów;) Tym zaś, co kasy mają niespecjalnie wiele, należy zapewnić jak najtańszą (docelowo - darmową) komunikację publiczną, która będzie ekologiczna, szybka, nowoczesna i dobrze zorganizowana. W cywilizowanych krajach o statusie społecznym i obywatelskim - a także o rozwoju kraju - nie świadczy wcale droga fura, którą poruszają się najbogatsi, ale to, czy jego elity chcą poruszać się komunikacja publiczną (Szwecja, Holandia, Dania, Norwegia, Japonia etc. ).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 14
  RobertKoliński(2018-10-19)
 • @RobertKoliński - Może zamiast lewicową inżynierią społeczną utrudniać ludziom życie w tym zgnojomym przez Wróbla mieście, zajmij się pan ekologią szeroko rozumianą?Szlaki w Bażantarni decyzją panującego komucha, leżą odłogiem od roku, pojeździły by tam wielbione przez pana rowerki?Pojeździły. A i zdrowiej, bo bez spalin, korków i tych wstrętnych niepostępowych kierowców, za to w kojącym otoczeniu lewicowego ptactwa i nie mniej lewicowych, pradawnych roślinek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  hd(2018-10-19)
Reklama