UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Będąc u fryzjera rozmawiałam z obcym dla mnie kolegą syna Leonarda Krasulskiego. Sam powiedział, że zna całą rodzinę posła. Gdy powiedziałam, "jak ten poseł może brać pieniądze, nie robiąc nic w Sejmie. Kolega syna odpowiedział mi: "każdy by tak robił, gdyby miał możliwość. A pani nie? Trzeba korzystać, póki można. Nieważne, czy się coś robi, czy nie". Nie widział w postępowaniu Leonarda Krasulskiego nic złego. Potwierdził, że ma skończoną tylko Szkołę podstawową. A przeszłość posła i to, że jest alkoholikiem, nie liczy się. Nieważne jest, że ktoś ucierpiał w wypadku, który spowodował po pijanemu. Inna osoba poszła by siedzieć. Teraz poseł już nie jeździ samochodem i nie stwarza niebezpieczeństwa, To jego sprawa, że dostał niski wyrok, Takie jest podejście do sprawy ok. 40 letniego człowieka, głosującego na Leonarda Krasulskiego, kolegi jego syna. Byłam zbulwersowana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    2
    MartaŁ(2019-07-14)
  • @MartaŁ - widocznie ten Pan też się podpiął pod sukcesje syna Krasulskiego, morda w kubeł i pieniądz nie smierdzi
  • Lewicowi celebryci I politycy ,ktorzy po pijaku jechali to: Bronek Cieslak,pod prad w Krakowie,Liszowska odwrotnie po rondzie w Lodzi,Cimoszewicz ,bez badan auto trafil staruszke na przejaciu,Najsztub ,babcie na przejsciu,bez ubezp,prawa jazdy, przy recydywie. Jest z logo czerpac wzory.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Zbyszek1(2019-07-15)
Reklama