UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy Państwo dwa dni temu również miałam kontrolę przez zwykły patrol nie drogowke a powód zatrzymania usłyszałam POJAZDY JAKIM M. IN JEŹDZI SA TERAZ W NASZYM ZAINTERESOWANIU. A na mója przygryzke ze trzeba zarobić na świąteczne premię musiałam przedstawić wyposażenie samochodu. Przy tej pechowej wczorajszej kontroli usłyszałam nawet ze zostane zatrzymana wraz z siostra KTÓRA BYŁA Z NAMI a do synka KTÓRY BYŁ Z NAMI RÓWNIEŻ zostanie Wezwana spoleka. .SZKODA że nie chcieli żeby nasz 8miesieczny synek tez okazał dowód osobisty celem wylegitymowania. Ahh ta źądza pieniądza i świąteczne premię. Zamiast przymusowo wysłać do pracy żeby mógł lożyc na rodzinę i skarb państwa teraz za utrzymanie kolejnego "noclegowicza-wczasowicza" zapłacą podatnicy. P. s. Pozdrowienia dla Panów z drogówki i wesołych świąt z rodziną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    14
    Xfgjkhd(2018-12-07)
  • I czego się rzucasz? Jak nie masz nic na sumieniu to co ci szkodzi taka kontrola?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Antypatola(2018-12-07)
  • @Xfgjkhd - Też bym cię załatwił za te uszczypliwości.
Reklama