UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dla mnie biedronka to syf i ścisk. Gdzieniegdzie przy samym wejściu już strasznie śmierdzi. Broń Boże nie winie za to pracowników bo latają jak swiry z kasy do składania towaru i znów na gwizdek do kasy. To nie jest normalne!!! Czy dla takiej ogromnej firmy zatrudnienie jednej kasjerki więcej żeby 2 kasy były ciągle czynne to aż tak wiele??? Jednak przekroje sady uważają inaczej!!! Chory kraj się tu robi. Nie robię już zakupów w biedronce od dawna bo to zwykły wyd i zero szacunku dla klientów!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  9
  Pablo 32(2019-01-15)
 • To gdzie chodzisz do Lidla, Carrefour , Kaufland, a może E.Leclerc
 • @On86 - Po pierwsze w Lidlu zdecydowanie bardziej szanuje się klienta (jest czysto, nikt nie krzyczy, jest spokój i chyba tylko przed świętami czeka się w kolejce do kasy dłużej niż 5 minut. Po drugie sami pracownicy Lidla są traktowani dużo lepiej, przez co i oni traktują tak klientów. Carrefour'a i E. Leclerc'a nie lubię i staram się tam nie kupować nic, bo w jednym pracowałem i zdecydowanie nie polecam - traktują człowieka jak śmiecia, a drugi jest podobny do Biedronki, z tą różnicą, że jest większy. Kaufland jest już dużo lepszy niż był 5 czy 10 lat temu, ale uraz związany ze smrodem i brudem pozostał. Jakość produktów wciąż może być dużo lepsza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  wojaas(2019-01-15)
 • @On86 - Do polskich sklepów jeszcze kilka zostało, a pieczywo z milejewa albo innych małych piekarni. Bo Warmińska już wali z chin ciasto kontenerami
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  kriskris(2019-01-16)
Reklama