UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ty inaczej bys nie gadał jak by do ciebie nie dojechali(bo byś wąchał kwiaty od spodu). A akurat ja coś o tym wiem bo do mnie zespól S20 który serdecznie pozdrawiam doleciał jak ta lala gdy już św. Piotr otwierał mi bramę ale chłopaki ściągneli mnie na dół. Nie gadaj bzdur. Jak wykitujesz jak ja na chwilę to się wtedy będziesz mądrzył(o ile ci mózg jescze bedzie pracował i nie bedziesz pod siebie robił, mi się udało i to całkiem nie źle). Dzięki chłopaki za uratowanie życia. Pozdro
  • Widać zatem że jesteś egoistą bo liczy się tylko to że do CIEBIE dojechano a to czy innych życie nie było wtedy zagrożone nie ma już znaczenia. Widzisz przepisy ruchu drogowego są dla wszystkich i nikt z nas nie jest pępkiem świata, szybki dojazd karetki jest bardzo ważny ale bezpieczeństwo w ruchu lądowym także jest bardzo ważne i nie można tu stawiać jednego wyżej od drugiego, obie te kwestie niezależnie istnieją. Jednakże karetka także brała udział w ruchu drogowym, to duża presja dla kierowcy dojechać szybko do pacjenta i jeszcze nie stwarzać zagrożenia w ruchu - dlatego nie każdy kierowca się nadaje do takiej pracy.
Reklama