UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja do dziś pamiętam "łapanke"na ul. 1 Maja młodych ludzi w pierwszych dniach maja 1982r. Nic nie zrobiłem wtedy ale 2 ZOMO dopadło mnie i prawie mi ręke złamali, zaprowadzili pod Sad na parking tam dostałem pałą - tą 90cm - oj bolało i zawieźli nas na przesłuchanie na Gdyńska. Było nas chyba 20 -tu w tym aucie. A co tam się działo przykro mówić. Do dziś mam problemy z kręgosłupem a lędźwie - leczę bezskutecznie. I co mam chwalić te czasy, za te biedę w sklepach poniżenie godności ludzkiej i pracy za grosze. Tyle ludzi ucierpiała tylko dlatego, że chcieli troch lepiej żyć. A niektórzy z TYCH OPRAWCÓW żyją w luksusach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    Uczestnik(2021-12-13)
  • @Uczestnik - Trzeba było nie rzucać kamieniami w nyski to byś dziś był w pełni zdrowia. Spróbuj dziś rzucać kamieniami w policje. Jakbyśbył taki grzeczny jak twierdzisz to by Ci niczego nie zrobiono.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Slavek(2021-12-13)
  • @Slavek - Wtedy to była walka z okupantem, więc nie ma co tego porównywać do dzisiejszej policji i czasów współczesnych.
  • @Uczestnik - Też tam byłem, zaczęło się pod pomnikiem, jak zomo ruszyło na nas na Trybunalkiej chciałem schować się w klatce schodowej ale jakaś baba o dzwi się zaparła i nie wpuszczała he he to były czasy
  • okupantem, Ty miałem 13 lat i wiedziałeś że walczysz z okupantem, proszę Cię, rzucałes kamieniami bo inni rzucali a nie ze miałeś jako smarkacz idee, jaki okupant czy Ty wiesz co to okupacja? To poczytaj
  • @Uczestnik - Jak to jest mieć prawie złamaną rękę???
Reklama