UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Historia zatacza koło. W dzisiejszych czasach cały świat podziwia nasz rząd za znakomitą organizacje i pomoc milionom przybyszy z Ukrainy. Brawo, wiem, że robicie wszystko co w waszej mocy a nawet i więcej...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    32
    TeofilSkorupa(2022-03-26)
  • @TeofilSkorupa - To społeczeństwo pomaga, a nie rząd ty wazeliniarzu pisowski.
  • @TeofilSkorupa - Jakie koło zatacza? To, że Niemcy, Prusi, Hitlerowcy, Krzyżacy czy jak oni się w końcu nazywają, 24 lata później zapomnieli o tej histori jak zaczeli rabować całą Europe do spółki z Rosją. Teraz mamy to samo. A my dalej wierzymy, że nam ktoś pomoże i że Ameryka ma dobre intencje.... jak w Jaucie. Kiedy my się w końcu obudzimy?
  • A mi się wydaje, że właśnie nam pomogą i nie chodzi o dobre serce, tylko o strefę wpływów. USA nie może sobie pozwolić na utratę wpływów w Polsce, a Niemcy? Cóż - z pewnością nie chcieliby mieć Rosji pod samym nosem. Jesteśmy pod wpływami USA, ale to wg mnie to najlepszy okupant i tak powinno zostać. A ruskie niech się kiszą u siebie.
  • Krzyżacy to nie Prusacy, Niemcy to też nie Prusy. Krzyżacy to Krzyżowcy. Poczytaj albo coś bo tragedia. Podstawówka to tylko przejście koło prawdziwej histori.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    9oo ja(2022-03-27)
  • @9oo ja - Za Twoja rada poczytałem.... Germanie czyli Niemcy po naszemu to Prusy, Republika Weimarska, Niemieckie Cesarstwo, IiI Rzesza, NRD, RFN itd. Człowieku oni zmieniają nazwę przy każdej okazji jak im tylko vos nie wyjdzie.... byle to była wina kogoś innego. Jak nasi politycy od 30 lat Ci sami. Z tym samym bełkotem, kłamstwem i złodziejstwem, ale z nową nazwa.... A my wszyscy jak i Ty mówimy..... tamci to byli źli ale teraz....
  • Bez ingerencji władzy centralnej jaki i samorządowej ludzie sami nic by nie zrobili. PO co oszukujesz stan faktyczny! A ponadto zalałby nas masa podróżnych z Białorusi jak by twoi PObratyńscy rządzili !
Reklama