UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co za piękne miasto hanzeatyckie ! Kuźwa odbudujmy wreszcie kamieniczki nad Kanałem, bo starówka nadal wygląda jak bezzębna staruszka. .. nowe zezwolenia na budowę najpierw tu na b. Targu Rybnym. @Wróbel II
  • drapacze chmur z parkingami podziemnymi i oceanarium
  • Szanowny Panie - na 100% nie będą odbudowane kamieniczki "nad kanałem", ponieważ Elbląg nie leży "nad kanałem", bowiem leży na rzeką Elbląg. I właśnie od prastarej nawy tej rzeki /Ilfing/ została wyprowadzona niemiecka nazwa naszego miasta /Elbing/ i polska nazwa /Elbląg/.
  • @erg. - masz racje, tyle ze potocznie sie przyjelo okreslac okolice fosy w kolo wyspy spichrzów kanalem ale nie jako kanal elblaski tylko kanal w znaczeniu potocznym, scieki itp w odniesieniu do tego betonu i calej zabudowy, zstidzienkami i zółwiami nindża w kanalizacji obok strzechy- dla twojej informacji chdzi mi o pizzerie ale ty powiesz ze dach kryty slomą, rownie dobrze obok elblaga mogłyby być kanal pasłęcki, kanal Ilawski i jaki tam jeszcze chcesz jesli by go zbudowano, a to ze ktos mowi ze idzie nad kanal to sobie dobieraj ktory. elblaski bo taki masz najbliżej w swoim skojarzeniu i zakladasz ze myli rzeke z kanałem choc i tacy sie znajda to samo nazywanie miejca kanalem nie jest niczym zlym, tak jak mowa ze ide na Bisa albo Gesią to wyskoczysz z encyklopedia i poprawisz. .. .milego dnia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    i tak nie łapiesz xd(2020-10-03)
  • @i tak nie łapiesz xd - Do : @erg. / Zawsze byłem pod wrażeniem wiedzy jaką masz o Elblągu, bardzo często się wypowiadasz. .. jednak nie rozumiem Twojego milczenia od października 2018r. , gdy otwarto z wielkim szumem lokal przy dawnej Hindenburgstraße No 53.. .Czyżby wielki błąd lokalnego pasjonata historii lub może raczej zwykłe naginanie faktów. .. umknęło Twojej uwadze ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    F.H.R.(2020-10-04)
Reklama