UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ktoś powinien weryfikować te wypociny w komentarzach. Troll pogania trolla bez względu na wątek. W czasie prac uwiecznionych na zdjęciach nie było na świecie rodziców tych gówniarzy którzy tak ochoczo się rozpisują. Odbudowa galerii była trudna. Dźwig który widzimy też był jednym z niewielu tego typu w naszym kraju. Takie były realia. Żeby to zrozumieć trzeba to przeżyć a nie pół wieku później to opluwać. Brak wychowania czy IQ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  sceptyk(2020-05-10)
 • @sceptyk - a jednak ja "zbudowano"nie od nowa ale na gruzach koscioła, no faktycznie musialo byc trudno dobudowac dach, a to ze miasto stawialo nowe jak na tamte czasu budynki to sila rzeczy mialo dostep do dzwigu, nie umiejszam pracy tych ludzi ale tez nie zamierzam przewartosciowywac ich zaslug, raczej forsowania kiczu i podążaniu za trendami swiatowymi ktore rozumie garstka fanow jarajacych sie czarnym kwadratem, sluzacym jako narzedzie stymulacji mozgu na pacjentach rodem z psychiatryka,
 • @sceptyk - a jednak ja "zbudowano"nie od koscioła, no faktycznie musialo byc trudno dobudowac dach, a to ze miasto stawialo nowe jak na tamte czasu budynki to sila rzeczy mialo dostep do dzwigu, nie umiejszam pracy tych ludzi ale tez nie zamierzam przewartosciowywac ich zaslug, raczej forsowania kiczu i podążaniu za trendami swiatowymi ktore rozumie garstka fanow jarajacych sie czarnym kwadratem, sluzacym jako narzedzie stymulacji mozgu na pacjentach rodem z psychiatryka, Czytałeś swą wypowiedź? Zrób to jeszcze kilka razy coby zrozumieć co wyklikałeś. Zero komentarza bo po prostu nie warto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  sceptyk(2020-05-10)
 • @sceptyk - idz patrzec na ten swoj czarny kwadrat to jest madrzejsze niz rozmowa z tobą
Reklama