UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A ja to uważam że skoro taki rajd czołgów przez Elbing to BŁĄD W SZTUCE WOJENNEJ. .. w/g fachowców rosyjskich, to. .. .Nie powinno się tego wspominać. Co więcej, . .. .POWINNIŚMY zaorać ten cmentarz rosyjski, tudzież - powiększyć na potrzeby MIASTA cmentarz AGRIKOLA dla "powiedzmy to zasłużonych ELBLĄŻAN. A w dtssunku do Ruskich wyciągnąć konsekwencje finansowe - czyli tzw. REPARAVJE WOJENNE za ZNISZCZENIE NASZEGO MIASTA. Ale to raczej temat na kampanie dla nowego kandydata na PREZYDENTA ELBLĄGA.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  71
  Krytyk Sztuki(2022-01-23)
 • @Krytyk Sztuki - Pytanie kto te reparacje powinien otrzymać ludzie którzy mieszkali tu przed wojną czy Ci którzy przybyli tu po wojnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  6
  Paweł 678(2022-01-23)
 • @Krytyk Sztuki - tam są pochowani ci co ginęli - to też są ludzie. Chcesz by ktoś kiedyś nasze cmentarze orał, ?
 • @Krytyk Sztuki - Jakie odszkodowania? Człowieku to był niemiecki elbing do 1945 roku. Weź poczytaj trochę historii tego miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  4
  Art :)(2022-01-23)
 • @Krytyk Sztuki - Weź się do nauki!!!! Na to nigdy nie jest za piżmo !! Jak można chcieć zbezcześcić czyjeś zwłoki ???? Skandal !!!! I to za to że walczyli z faszystami??!!!!
 • @Krytyk Sztuki - Odklejony zdrowo jesteś od rzeczywistości. Prusy tu były i niemieckie landy. Setki Polaków uwłaszczyło się za frajer na niemieckich gospodarstwach rolnych. Tu Polski nie było na rok 1939.Czy to Elbląg czy Wrocław miasta pustoszały wraz z nadejściem Armii Czerwonej. Obecny Elbląg byłby bogatym rozwiniętym miastem gdyby nie było wiecznej wojenki gospodarczej Polsko Rosyjskiej, z sąsiedztwa z wielkim Kaliningradem praktycznie nie korzystamy wcale.
 • Tam nie ma ciał żołnierzy. To puste groby. Tylko nazwiska z listy poległych.
 • @Krytyk Sztuki - W zamian ruscy zamienia Katyń na pola uprawne buraków. ..
 • nasze cmentarze sa zaorane na Wołyniu, Syberii a teraz chcą zaorać obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen w Austrii i wybudować osiedle domów jednorodzinnyuch i jeszcze okazuje się, że w Auschwitz mordowani byli tylko obywatele Izraela
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  tadek3(2022-01-24)
Reklama