UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do tych co krytykują Wałęsę- Jakby was SB zabrało gdzieś do piwnicy i kazali papierki podpisywać to byście podpisali obiema rękami i nogami. To, że Wałęsa ma jakąś kartotekę TW to o niczym nie świadczy. Wałęsa jest i zawsze będzie bohaterem Polski. To on zmotywował całe masy do oporu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    26
    Andrzej79(2022-10-23)
  • @Andrzej79 - Cham i prostak. cos podpisał ok ale donosy pisał trzeba było przeprosić i łeb spuścić IPN wszystko może pokazać co na kogo i za ile i jeszcze z Matką Boską paraduje mam nadzieję że od tej Matki kiedyś w ryj dostanie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    19
    kasi(2022-10-23)
  • @Andrzej79 - W swoim imieniu gościu, nie w imieniu całej Polski. Dla ciebie to bohater, dla mnie sprzedajny parweniusz.
  • @Andrzej79 - Rozumiem, że razem z Nim sprzedawałeś ludzi? Wiem jedno, takich jak ty pseudo patriotów jest na pęczki. Pierwsi zginiecie jak dojdzie do wojny bo zamiast ruskich zajmą się wami prawdziwi patrioci zanim wyniesiecie informacje dalej.
  • Tak tak tak, jakby Wałęsa był zwolennikiem PiSu to byś pisał o nim same superlatywy. Nagle byłby wtedy bohater. Wasza hipokryzja nie zna granic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    7
    Andrzej79(2022-10-23)
  • @Pani - Największymi pseudo patriotami są zwolennicy PiSu. Tak, ci co wiecznie orła i flagi Polski mają w awatarach i cały czas krzyczą POLSKA! są największymi szkodnikami i antypolakami. Polska to kraj gościnny i tolerancyjny a oni psują prawdziwym polakom opinie i wylewają jad na innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    9
    Kkkkk1(2022-10-23)
  • @Kkkkk1 - A ty kto ruską onuca czy tęczowy Edek
  • @Andrzej79 - Chłopcze co Ty wypisujedz, do jakiego oporu zmotywował, co ważniejszych liderów zapuszkowano czytaj internowano I były to najlepsze wakacje jakie I'm kiedykolwiek zafundowano. W Arłamowie w rezydencji prezydenckiej umieszczono Bolusia, ktory współpracował od dawna z SB- cją pozostałych w luksusowych hotelach w całym kraju Novotele I najlepsze przybytki hotelarskie w kraju, ta bidota liznęła trochę luksusu I później grzecznie jadła I piła z rączki - patrz Magdalenka- lepszej balangi nie można sobie wyobrazić, wstyd, że dzisiaj ci sami zbratani z komuchami rządzą nami zupełnie bezkarnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Oto Polska..(2022-10-24)
  • @Oto Polska.. - No tak miernota dorwała się do władzy, chcą rządzić, tylko nie wiedzą jak.. wszystkie dobra wysprzedają albo oddają za grosze I myślą, że kroś za nich bedzie budował ten kraj. Kraju kochany mój nad Wisłą, kto nam zdrajców tylu wcisnął.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    Adam Z .(2022-10-24)
Reklama