UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @ kręcioł - zazdrościsz, że taki cyt. ” prostak”, doprowadził do bezkrwawego obalenia rządów komunistycznych w Polsce, a później w Europie? Część Jego towarzyszy okazała się niegodnymi zaufania. Myśleli, że będą Wałęsą rządzić, a On się nie dał. W taki sposób został
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  10
  babunia(2022-10-23)
 • @babunia - Ale mi autorytet bezkrwawe przemiany może jak by były krwawe to byłoby lepiej w Polsce a tak komuna znalazła osiołka i robiła co chciała osiedli państwo jak wszy i krew piją do dziś więc albo jesteś młody albo głupi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  15
  kasi(2022-10-23)
 • @babunia - Komuniści wiedzieli, że władzy nie utrzymają, a Pana Wałęsę wykreowali na bohatera, który posłużył im do przetrwania bezkarnie w latach kapitalizmu z dobrym zapleczem finansowym. Warto wiedzieć skąd się wywodził późniejszy prezydent Kwaśniewski i kim był wcześniej późniejszy premier Miller - i paru innych z rządzących. Wałęsa został wykorzystany do bezkrwawego podziału się władzą. Takie jest moje zdanie. Ludzie z komuny nadal są u władzy, np. jako europarlamentażyści, lub sprawują wysokie funkcje w Państwie polskim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  11
  okoniowaty(2022-10-23)
 • @okoniowaty - Mimo że masz rację, to komu ty chłopie próbujesz tutaj to wytłumaczyć? Beton tak jak wówczas, w latach 90tych nie kumał na kogo oddaje głos, tak tendencja ta trwa po dziś dzień. Ty, wraz z innymi w tym wątku, wygarniasz ludziom prawdę, a zrozumienie tego jest takie jak pokazują łapki w górę/dół i komentarze. Masakra! Ten naród nigdy nie pójdzie po rozum do łba. Na tych głupich przywarach narodowych zbudowany jest ten cały syf pomagdalenkowy firmowany "twarzą" tego bohatera z wąsem ze zdjęcia!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  Pochwała Rozumu(2022-10-24)
 • @Pochwała Rozumu - przykładem, że suweren nie kumał na kogo oddaje głos jest nie jaki Tymiński który prawie został prezydentem RP zamiast Wałęsy, w 1990 roku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  okoniowaty(2022-10-24)
 • @okoniowaty - Ta tendencja trwa niestety! Nie kumał i nie kuma!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PochwałaRozumu(2022-10-29)
Reklama