UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dzięki wspaniałym inwestycjom które rząd Prawa i Sprawiedliwości nakazał zrobić na rzece Elbląg przy okazji budowy przekopu - naszego polskiego Kanału Sueskiego ta sytuacja już nigdy w historii nie ma prawa się powtórzyć a ludzie wreszcie mogą spać spokojnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  57
  TeofilSkorupa(2023-01-21)
 • @TeofilSkorupa - Ten twój rząd pisowski matole, doprowadzi do sytuacji, gdzie ludzie będą tracić pracę, a chleb będzie kosztować po 15 zł. Ile rubli znowu wpadło, za ten głupi wpis? Szkoda, że moderacja nie rozdaje takim idiotom banów.
 • @TeofilSkorupa - Dlaczego nie pokazano jakie szkody powódź wyrządziła na osiedlu Batorowo dawnym PGR Jak pracownicy cały wieczór sypali piach w worki i wały umacniali do ostatniej chwili pamiętam jak tato wpadł do domu i krzyczał wał przerwany a my w płaczu i popłochu uciekaliśmy Ile bydła się utopiło
 • @TeofilSkorupa - Ten twój rząd PiS rozwalił Pl a wał północny nie jest poprawiony od lat 80 jak został naprawiony po powodzi do dziś nic nie jest tam robione Cudu nie ma tylko coraz większa bieda ale rząd nie bieduje tylko kabzę napycha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  13
  Hyub(2023-01-21)
 • @TeofilSkorupa - W tym reportażu zapomniano dodać że pracownicy byłego już PGR-u cały wieczór i noc sypali piach w worki i łatali wał północny gdy wał pościł tato mój wpadł do domu i krzyczał że woda poszła i trzeba uciekać byłem 7letnim dzieckiem pamiętam płacz rodzeństwa i ucieczkę do biura skąd zabierały nas autobusy do Elbląga do szkoły 21 Pamiętam obraz ze schodów byłego biura szara woda goniła polami a przed wodą stada saren biegły szukając schronienia przed wodą. Obraz po wodzie też był straszny setki bydła z PGR-u leżało podtopionych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  1
  Iiiiiko(2023-01-21)
 • @Bsd - Co ty pitolisz, tak źle jest, a ludzie domy kupują na wczasy jeżdżą, a tak narzekają, że kredyty drogie. Coś jest nie tak. Wszystko pic na wodę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  17
  Szejk Ali(2023-01-21)
 • @Iiiiiko - To była szkoła nr 20 przy ul Rawskiej gdzie ulokowano powodzian
 • @Bsd - Kto ci tych bzdur naopowiadał? Popatrz wokoło jak ludzie żyją. Przed marketami pełne parkingi, na nowe auta ludzie miesiącami czekają, teraz wielu na narty jedzie. Latem ciągle słyszę Kanary, Turcja, Chorwacja. Inflacja, ceny wyższe ok. Ale gdzie ta bieda ?????
 • @TeofilSkorupa - Co Ty pier... isz bar. anie?!?! Od 40 lat nie ma żadnej poprawy z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  Ploterek(2023-01-22)
 • @TeofilSkorupa - Radosny propagandysto populizmu i socjalizmu. SPUDŁOWAŁEŚ, czy to kogoś dziwi ? otóż tor wodny do rzeki Elbląg i dalej zdecydowanie poprawia transport wody w przypadku takiej pogody jaka miała wtedy miejsce. Na głębszej wodzie ułoży się wyższa fala i więcej wody zostanie wepchnięta do rzeki Elbląg, która będzie mogła jej więcej przyjąć... Jednak za Elblągiem będzie "korek" i płytka rzeka nie przyjmie wody tylko ją spiętrzy. Woda wystąpi z wałów, a że płynie powyżej poziomu pól to radośnie i entuzjastycznie rozleje się po polach i wróci do miasta od południa ale nie korytem tylko polami. Być może nie zaleje Wyspy Nowakowskiej, jednak Żuławy bez podwyższenia wałów na rzekach i bez redukcji ilości bobrów na nich zamieszkujących nie będą miały najmniejszych szans w przypadku takiej cofki jak opisywana w artykule.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  GłębokaMyśl(2023-01-22)
 • @Bsd - Bsd - komuna elbląska w natarciu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  POwski mir(2023-01-22)
 • @GłębokaMyśl - Nazwijmy rzeczy po imieniu, Jestes za zagladą bobrów?
 • tak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  GłębokaMyśl(2023-01-23)
 • @TeofilSkorupa - ćmok
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  pocałuj mnie w nos(2023-01-23)
 • @TeofilSkorupa - Kanal sueski. Hahw
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ojojoj(2023-01-26)
 • @GłębokaMyśl - Top
Reklama