UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Dziś też mamy podwyżki cen artykułów spożywczych, było przemówienie Jarosława Gomułki, spotkanie z aktywem, łagodzenie nastrojów; była nawet niedziela pracująca 13 grudnia, niepokoje na mieście, duże kolumny policji i żandarmerii, tłumy skandujące różne hasła, w tym imienne do działaczy partyjnych. Są również przedstawiciele aktywu - dziś już nie z półmetrowymi kawałkami kabla, ale z pałkami teleskopowymi, wszak XXI wiek - przerażeni decydenci, głupota propagandy bredzącej o "prowokatorach"i działaniach "inspirowanych politycznie przez zakulisowych graczy, którzy za pomocą wynajętych ludzi cały ten proces uruchomili, by doprowadzić do przetasowań na szczytach władzy". PRL 2.0 jak malowana, nie muszę już budować. Z różnic i minusów - no nie ma już niestety Stoczni im. Lenina czy im. Komuny Paryskiej, za co robotnicy mogą podziękować późniejszym zwycięzcom styropianowej kontrrewolucji. Nie ma, na szczęście, też jeszcze ofiar tego oślego uporu autorytarnej i opresyjnej, nieudolnej władzy, choć jak długo ta sielanka potrwa, to widząc rosnącą eskalację działań reżimu nikt przecież nie zgadnie. Oby jak najszybciej doszło do tradycyjnej wymiany ekip i przesunięć I sekretarzy na szczytach, bo z tymi dziadersami dalej niż do powtórki z siermiężnej nieboszczki reakcji w najgorszym wydaniu, to nie zajedziemy. Hashtagi: #SkojarzeniaToPrzeklenstwo, #patoprawica, #takbylo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  45
  RobertKoliński(2020-12-14)
 • @RobertKoliński - Komuszku, tesknisz za tymi czasami nie?? Hashtagi: #456
 • @RobertKoliński - Z tego co pamiętam to SLD już miało szanse zrobić z Polski drugą Amerykę !!!! Mieliście swojego prezydenta Aleksandra i premiera Leszka i co z tego dobrego wyszło ????!!!! A teraz kto od was zostanie prezydentem ??? Biedroń ? Czarzasty ? A kto premierem śmieszek ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  15
  Dawny wyborca SLD(2020-12-14)
 • @RobertKoliński - cytat : Oby jak najszybciej doszło do tradycyjnej wymiany ekip. :)A Koliński liczy że załapie się wtedy na ciepłą posadkę ? Twoje niedoczekanie komuszy agitatorze :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  9
  na szczaw(2020-12-14)
 • @RobertKoliński - wówczas dostał byś wpie. .. .. porównywanie chyba nie na miejscu i nie na czasie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  DO ODSNIEŻANIA(2020-12-16)
Reklama