UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zamechowcy i sam Zamech Pisom nie pasuje, ciekawe dlaczego? Szkalują i oczerniają - więc się boją. Jestem Zamechowcem (byłym)i jestem z tego bardzo dumny, natomiast z Pisu to jakoś nie za bardzo, by nie napisać. .. wcale.
  • raczej historycznie legenda tej matni sbeckiej nie wytrzymuje próby czasu, opowiastki jak to było super są tragicznie żenujące, żenadometry siadają gdy się tych bzdur słucha, czas weryfikuje kłamstwa, taki jego urok, sierpień 80 pokazuje jaki Zamech był faktycznie, czyli kompletnie odcięta od społeczeństwa kasta pod przewodem sbecji i pzpr, za cukierki sprzedali siebie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Drawska(2020-08-18)
  • @Drawska - Odcięty od świata, to Twój PIS jest i to już od dawna. Bluźnisz na Zamech nie mając żadnych dowodów, typowo jak to Twoja partia
  • koleżko jakie dowody? w sierpniu 80 zamiast walczyć o wolność wspierali komuchów, nawet porozumienie chcieli zawierać jakieś tylko dla siebie, 28 sierpnia gdy już było wszystko wiadome to zrobili strajk, tylko wtedy już mogli nic nie robić, przykro mi ale na tym rondzie Zamech to trzeba postawić jeszcze napis grudzien 70,żeby się dzieci nie myliły o co chodzi
  • @Rura - Kłamiesz. Pracowałem wówczas w Zamechu. Nie będzie kaczego ronda.
Reklama