UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Nowe miejsca parkingowe. Nowe parkingi - prosty sposób. Zasiedlamy "Nowego Ruskiego" np. na ulicy Krzyżanowskiego. Z okazji remontu On zasypuje trawnik gruzem, obcina gałęzie młodego głogu - Chyba nie wnuk Miczurina? - (wartego kilkaset złotych) a potem Zieleń Miejska musi suszka usunąć - jest miejsce na nowego stanowisko parkingowe. Co na to służby miejskie?