UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To ja napiszę tak. Gdyby w Elblagu wygral Wilk, nie byłoby problemu z portem, obrotnica, amfiteatrem na dolince, odwodnica wschodnia ta za 200mln. Elblag miałby połączenie z CPK, czy że stolica, bo przypominam że zostao zabrane właśnie połączenie TLK NOGAT. A jak się wojuje z rzadem, nie rozmawia, nie ma dialogu to i kasy sanacyjny rzad nie daje. A mieszkańcy cierpią, miasto cierpi i jest bieda. Takze nic z tego nie będzie, poki wladza lokalna nie będzie prowadzić normalnego diaogu z rzadem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    120
    132
    Realista1(2021-01-14)
  • @Realista1 - kara musi być.
  • @Realista1 - A może Jurek Owsiak. .. ..
  • @Realista1 - Najpierw sprzedałeś się za 500+ a teraz sprzedałbyś się za dotacje. .A za ile sprzedałbyś Żyda gestapowcom?
  • A ciebie towarzyszu sprzedali za talerz osmiorniczek.
  • @Realista1 - Jeszcze dodaj że gdyby wygrał Wilk to Elbląg zostałby stalicą Polski.
  • @Realista1 - całe szczęście że nie wilk,
  • Ce szczęście dla kogo? Dla totalnych? Bo na pewno nie mieszkancow, co widać, słychać i czuć "na mieście".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    Realista1(2021-01-14)
  • @Realista1 - Realista, może się mylę bo pamięć szwankuje ale Pan Wilk był Prezydentem Miasta Elbląga. I co. I WIELKIE NIC ! Nic nie zrobił dla miasta jako Prezydent. Nic nie zrobił jako Poseł. Interesuje go tylko synekura. Ciepła posadka i kasa. Leń jakich mało ! Więc teraz ma jedyną - być może niepowtarzalną szanse aby zmienić swój wizerunek.
  • @dyzio - Byl tylko 2 lata i wybudował basen. Czego Dyziu nie rozumiesz? W większości czasu miastem rzadzi sldpopsl.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Realista1(2021-01-14)
  • @Realista1 - Farmazony prawisz realisto i demagogię siejesz. Podwaliny pod tę realizację przygotował Prezydent Nowaczyk. Lokalizacja, prace projektowe, uzgodnienia i decyzje. Za kadencji Wilka była już tylko budowa, która ze względu na nieudolność ekipy Wilka i jego samego została schrzaniona jak tylko było można to schrzanić. Albo brak nadzoru albo pełna ignorancja. A raczej jedno i drugie jak to w pissie. .Więc nie świergol tu o jakimś sukcesie Wilka. Ja nie zaliczam się do "ciemnego ludu"któremu możesz wcisnąć byle kit z codziennego smsowego, partyjnego przekazu pisowskiego. Jesteś idealnym przykładem pisowskiego przypisywania sobie czyichś zasług. To jeszcze tylko powiedz mi może gdzie razem z niejakim Dudą wybudujesz Fort Trump. , który będzie gwarantem bezpieczeństwa Polski. Gdzie i kiedy ? Kiedy pokażesz mi raport smoleński ? Chcesz jeszcze kilkadziesiąt pytań ? Odpowiedz mi na te dwa na początek.
  • @dyzio - a jak dlugo byl Wilk jesl mnie pamiec nie myli 2 lata no coz wdlug ciebir dlugo. Najlepirj xalozyc maske z blyskawica i rzadac fotacji a jak
  • @Realista1 - No tak, lepiej mieć miernego ale wiernego prezydenta i korzystać z kasy przyznawanej po znajomości. To rzeczywiście stanowisko godne. .. konformisty, nie realisty. Dla mnie to etycznie wątpliwe.
  • Co ty możesz o tym wiedziec? Przypomne Ci tylko, bo może zapomniales, ale "etyke i moralność"ktora znasz przynieśli Twoi towarzysze ze wschodu. Takze nie próbuj tu nawet nikogo pouczać i moralizować, bo nie masz nawet pojęcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Realista1(2021-01-15)
  • @Realista1 - To niech rząd zacznie słuchać opozycji! Czemu Wy widzicie tylko jedną stronę? A co realizacji, przekopu, amfiteatru itd. , zapominał Pan wspomnieć, że przy rządach Pana niezastąpionej partii zadłużenie Polski wzrosło do 1,5 bln zł, czyli o prawie 50 proc. więcej niż na koniec 2019 r. W TVPis pewnie nie mówili ile podatników kosztowała decyzja Pinokia o niedoszłych wyborach. .. A gdyby nie dodaje z Unii wiaduktu też by nie było. Ale trzeba przyznać proces indoktrynacji realizowany przez "wielkiego"wodza przynosi efekty! Otwórzcie oczy ludzie! Proszę posłuchać sobie wypowiedzi ŚP. sanitariuszki z Powstania Warszawskiego sprzed dwóch miesięcy nt. Kaczyńskiego. ..
  • Rzad ma słuchac totalnej opozycji? Serio? Pani Jachiry, Spurek, SzojgunWielgus. Ty trzeźwy jestes?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Glosrozsadku1(2021-01-15)
  • @Glosrozsadku1 - Wiesz co ? Wolę słuchać Jachiry niż być karmiony propagandową papką o klerykalnym zabarwieniu. Jachira prześmiewa idiotyzmy pissowskie. a księża ogłaszają, że woda święcona i modlitwa chronią nas przed zakażeniem. Wolisz tych drugich. ? Masz do tego pełne prawo.
  • A pozniej ludzie dziwia się, że tutaj jest jak jest. To nie jest wcale takie dziwne skoro takie bezmyślne, oszołomy tu mieszkają.
  • @dyzio - Proszę o linki dokumentujące dokonania Nowaczyka w kwestii budowy "Dolinki". Z tego co ja pamiętam to powołał spółkę, która wygenerowała tylko dług, żadnych planów, projektów czy decyzji. I nie dryfuj w kierunku fortu Trump, rozmawiamy o Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    sz@rak(2021-01-15)
  • @Realista1 - Wilk już raz rządził miastem. Wpieprzył nas w ogromne długi i nic nie wybudował. Wyleciał ze stołka po referendum.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    ksamol(2021-01-16)
  • @Realista1 - @Realista 1,Pomyliłeś kolejność słów. Twój cytat: 'Takze nic z tego nie będzie, poki wladza lokalna nie będzie prowadzić normalnego diaogu z rzadem. ' Powinno być: 'Takze nic z tego nie będzie, poki rząd nie będzie prowadzić normalnego dialogu z władzą lokalną. '
  • @Realista1 - Qrestwo pisu polega na tym, że nie dbają o interes wszystkich tylko o swój, partyjniacki, jak mówili towariszcze Wałbrzycha: wszyscy jesteśmy pazerni, mamy tylko innych szefów. Szambo PiS
  • @dyzio - Stworzył miejsce pracy dla żony w oczyszczalni z nicEgo
Reklama