UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te wnioski składały specjalnie ustawione booty. Na układy nie ma rady. Gdzie darmowa kasa tam zawsze przekręty.
  • @Roo - pisałem ręcznie, mialem jedną pomyłkę. czas 2 min 53 sec. gdyby nie pomyłka to 2:30 byłoby realne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Bart90210(2020-09-30)
  • @Bart90210 - Ja kopiowałam, tez z 1 błędem i 2.10min udało mi się złożyć. Wniosek nr ponad 200
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    kofeinka(2020-10-01)
  • @Roo - ja nie miałam bota qle bylam przygotowana i odświeżała stronę od 8 rano. Trzeba było się zaangażować a nie teraz pieprzyc ze booty nie booty. .. bzdura. jak sobie ustawisz i sie zainteresujesz - tak masz. Anulowanie tego naboru po takim czasie to niepoważna kpina. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    kamila123(2020-10-06)
  • @kamila123 - niby masz rację ale w moim przypadku było tak że byłem na stronie od 7:45 około, kiedy chciałem przejść do generatora o 8:00 natychmiast wyrzuciło mnie ze strony i już nie udało mi się z powrotem na nią wrócić uwież mi że byłem bardzo przygotowany ale to na nic jeżeli strona nie działa. Moim zdaniem konsekwencje powinna ponieść WMARR, ci którym się udało powinni dostać a dla reszty nowy nabór. Skąd na to pieniądze? no właśnie WMARR za nie dotrzymanie umowy(regulaminu)powinien w ramach Kary ponieść te koszty. bo jak ja przez kilka lat płaciłem za mały podatek - z własnej nie wiedzy to musiałem to oddać + domiar + mandat=kara więc wszyscy powinni być traktowani tak samo. A nie WMARR za swoją winę kara tych którym się udało.
Reklama