UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak widzę rozkład jazdy, to aż mi nóż się otwiera. Jadąc do pracy do Gronowa Górnego "22" nie zdążę do pracy ponieważ oni myślą, że do pracy chodzi się o 7 a nie o 6,gdzie połowa zakładów w Gronowie zaczynają się od godziny 6 a 22 jedzie z Dworca dopiero o godzinie 5:34 a na przystanku gdzie zakład mój jest UWAGA 5:58! I mam dojść w 2 minuty? A jechanie 16 rano do pracy to CUD natury! Kolejny przykład jeżeli jadę tramwajem rano "1" do rodzinki to lepiej pomyśleć czy WARTO! Nie ma miejsca, małe tramwaje puszczają a jak jeszcze ktoś wóżek dostawi to masakra. Do Dębicy to nie wspomnę bez auta nie ruszaj się bo godzinkę na przystanku postoisz. Dalej lecimy! Jeżeli chcesz jechać na rybki do Nowakowa na 2-3h to lepiej nie jedz. 3-4h przerwy gdzie ludzie pracują i chcą jakoś dostać się do miasta więc lepiej robić prawko i jeżdzić samochodem niż autobusami jeżdzić bo nie warto
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Desperados(2019-03-25)
  • Hola hola. To pretensje prosze kierowac do gminy gronowo gorne, ktore nie chce sie przylaczyc do elblaga.
Reklama