UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Browar Kormoran nie sprzedał się nikomu, nie wszedł w żadną fuzję z dużymi graczami na rynku i ma się świetnie. W Elblągu wszystko było prężne i samowystarczalne. Było, dopóki to co było dobre, komuś udało się wmówić, że stanie się lepsze. To samo stało się z Zamechem i innymi zakładami. Ale ci, którzy się do tego przyczynili, nadal mają super posadki i emeryturki. Ja nawet wiem, kim oni są. Są wśród nas.
  • Ja tez wiem kim oni są. To są po prostu ZAKOCHANI, tak jak w tej starej piosence, zakochani są wsród nas, są odwiecznie zakochani, w kim ?. .nie, nie - nie w browarze, nie w Braniewie, jak nie wiecie o co chodzi. .to tak zawsze. .. tak jest, chodzi o pieniążki - juz Jasiu z wakacji z kolonii pisał, - kochane pieniążki przyślijcie rodzice.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Jerzysie(2020-09-25)
  • no święte słowa, wstyd bo posprzedawali się za tanie pieniądze, omamieni, tak jak właśnie Zamech itd
  • To nie ludzie, to wilki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Eduardo(2020-09-25)
  • Ok są wyjątki od reguły tylko "nasz"elbląski browar od dawna jest częścią wielkiego gracza na rynku napojów. Głupoty opowiadasz i od dawna elbląskim browarem jest tylko z nazwy i lokalizacji. Od lat 90 wielkie zakłady z tradycjami szły pod młotek "nasz"browar w prywatnych rękach od czasów Elbrewery i kapitał rządzi światem nie sentymenty. Elbląg ma się świetnie, leje regionalnego Specjala, produkuje co Grupa Żywiec narzuca i ludzie mają pracę, interes się kręci. Widocznie moda na Braniewo nie przekłada się na wynik finansowy. Proste. Przecież nie zrobią tam rozlewni wody mineralnej Żywiec Zdrój.
  • Browar Kormoran to szopa w porównaniu nawet do Braniewa. Wypowiadasz sie o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia. To samo odnosnie Zamechu.
  • Chyba sobie żartujesz. Browar Kormoran robi jedne z najlepszych piw w Polsce, doskonałe portery, miodne, piwa owocowe czy zwykłe lagery są bez porównania lepsze od koncerniaków, smakują jak piwo z dawnych czasów. Teraz właśnie browary regionalne i kraftowe czy restauracyjne zyskują na popularności. nawet w takim Pasłęku otworzyli już browar rzemieślniczy.
  • Czy ty czytasz co ty piszesz idoto. Kormoran jest malutkim browarem. Kto miał by to kupic Żywiec? Kormoran 20 000 hl piwa, a Braniewo 700 000.
  • Nikt, bo taki browar ma być regionalny, a nie produkować koncerniaki.
  • Browar kormoran to malutki browarek, porównywalny do browaru w Bielkówku czy Gościszewie, to nie ta liga i nie ta bajka, dlaczego osoba z zapadłej prowincji zabiera głos w sprawach, które nie dotyczą jej miasteczka?
Reklama