UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O inwestycji w Elblągu i tylko wyprzedaż gruntów - To TYLKO potrafi Wróblewski ze swoją ekipą (PO, PSL, Lewica). nic nie tworzą a tylko rozsprzedają. !!!
  • Bardzo się cieszę że mieszkańcy naszego miasta znakomicie orientują się w sprawach samorządowych i nie dają sobie wciskać kitu przez totalną opozycje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    30
    TeofilSkorupa(2023-03-30)
  • A co niby ma prezydent miasta wytwarzać filozofie z koziej wólki?
  • Osobnicy twego pokroju go wybierają, czyli ( słowa Wróbla) "a co ja mogę". Otóż prezydent ma pełen pakiet możliwości dobierania inwestorów z czego prezydenci WIELU miast w Polsce korzysta, tylko w Elblągu miernota a co ja mogę. Jak Nic nie potrafisz to na kiego żeś się pchał karierowiczu. Miasto ubożeje po rządami Wróbla to człowiek PORAŻKA.
  • Jak to co... bombki różne, róžniste, takie podłużne I kuliste jak mawiała pani Pelagia, teraz popyt na nie byłby ogromny, od sztuki miała płacone 5 zł a Norma dzienna 283 szt. , takiej kasy dzisiaj nikt nie zarabia, a jest okazja, ale Wróbel cicho siedzi jak kanarek w klatce, to tu opchnie budynek, tam sprzeda grunty, nam zostawia šmietnik, a dla siebie funty.
Reklama