UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Te tarcze to jakiś totalny absurd i w ogromnym stopniu kasa wywalona w błoto. Z jakiej racji mamy dotować np. wąsatych taksówkarzy z wysoką wojskową/milicyjną emeryturą kwotą 5000 zł bezzwrotnej pożyczki? Z jakiej racji ukry mają być bezpłątnie badani na covid19 a Polacy nie? Są też już przypadki, że janusze biorą kasę za niezwalnianie pracowników, a potem i tak ich zwalniają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  3
  Akcja Słup(2020-05-28)
 • @Akcja Słup - Nie tłumacz nam bo życie jest pełne patologii. Mikro 5000,ZUS za free mógł wziąć każdy nawet jak mu sprzedaż podwoiła się. W rozumieniu prawa Ci mundurowi są firmą jednoosobową. A pomoc dotyczy prowadzonej działalności. No paranoja ale mundurowe emerytury z pełną wysługą lat pozwalają dorabiać na etacie bez limitów i ograniczeń. Jednego dnia odchodzisz na emeryturę, następnego dnia już jesteś cywilnym pracownikiem tej samej JW dla przykładu. Przy tym samym biureczku :)
 • @Akcja Słup - A z jakiej racji mikro pożyczki nabrał każdy widniejący w ewidencji działalności ? Taxi to rozumiem, faktycznie zdechło jeśli od marca weekendy na zero, zero fajnych kursów na lotnisko. Na czarno fryzjerki miały eldorado, mikro pożyczki w kieszeni (do umorzenia), ZUS stop na 3 miechy, postojowe w kieszeni. Żyć nie umierać. Luki w prawie obecne i są codziennością.
Reklama