UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie, płacimy za to, że te z UM nie mają żadnej kontroli wywozu śmieci. Mój sąsiad wstawił sobie kubeł 240L, a na liście firmy wywozowej ma 120L - czy ktoś to kontroluje? Jeszcze w tym kuble nie mieści swojego łajna - dokłada plastikowe worki. Czy ruszycie wasze dddd z UM i zaczniecie kontrole? Dlaczego uczciwi mają płacić za tych....?
  • Zapodaj na forum sąsiada to go zasypiemy jego śmieciami ponad normę!!!!!
  • Mogę się mylić ale czy zgodnie z uchwała rady miasta, na terenie miasta Elbląg za śmieci nie płaci się za osobę, a nie za wielkość pojemnika? Chyba, że to na firmę to ok ale nie raczyłeś napisać
  • Oj wydaje mi się że to piszę osoba która ciągle podpi... Co dzwonienie do SM (bez podstawy), stało się nudne? Kto interesuje się ten wie że płaci się za wywóz śmieci a nie za pojemność kosza, można do UM zgłosić większy lub mniejszy, nic nikomu do tego. A łajno to ty w domu musisz mieć, dno i wodorosty. Poprostu jesteś zazdrosny że sąsiad ma a ty nie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Znam Cie(2023-03-03)
  • Najpierw trzeba się dopytać w UM a potem pisać głupoty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Coś jest nie tak(2023-03-03)
  • Oj jaki prawilny!! Sąsiad ma a ty nie, ... szkoda. Zazdrość przemawia przez ciebie. Biedni sąsiedzi pewnie ciągle ich prześladujesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Znam Cie(2023-03-03)
  • Ludzie płacimy za to..... płacisz od osoby, więc co cię interesuje jaki on ma kubeł?120 150 czy 240l. Ja mieszkając na wsi co miesiąc płacę za kubeł którego (być może )nie zapełnił bym nawet przez 9-10 m-cy..... oprócz worków tzw. segregowanych. Zatem głosujmy na PIS a za rok będzie nie 25/os, a 250zł bo na13-14ki, 500+itd. musi być!!!Prezes PIS zarabia ok.80tyś/m-c. więc nie narzekajcie że drożyzna..... jego (ich)stać. A wy tylko narzekacie..... narzekacie na ten wspaniały rząd
Reklama