UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ci ludzie tam za długo siedzą. Zrobili sobie z naszego miasta prywatny folwark, wysysając dla swoich prywatnych interesików, resztki świetności naszego pomorskiego miasta. Gdy ktoś się dopytuje to od razu ucinanie tematu i groźby, niczym mafia albo w elity w dawnej PRL. Wszystko ponad głowami Elblążan. Żeby chociaż w swoich wizjach byli skuteczni i potrafili okolwiek dla miasta wywalczyć i zrobić to wtedy mogą sobie ucinać temat. Teraz im niewygodnie odpowiadać to się obruszają, jakby szukali winnych dookola tylko nie w sobie. Za kogo oni sę uważają, że trakują radnych i Elblążan niczym motłoch, który nie ma prawa wiedzieć? Te BEZPODSTAWNA arogancja i bezczelność w powiązaniu z nieudlonością jest wręcz groteskowo komiczna, a właściwie tagi-komiczna dla miasta. Jedyne, co potrafią zrobic to zaorać w mieście wszystko, co perspektywicznie nie dając żadnych alternayw. I w ogóle jaką ofermą trzeba być, żeby doprowadzić do konfliktu o ciepło czy nawet z Energą. Aż rząd musiał interweniować. Co za obciach. Tacy ludzie rządzą miastem, ktore podobno ma potencjał. To kiedy wreszcie to referendum?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44
  6
  Do_pomorskiego(2021-06-24)
 • @Do_pomorskiego - Święte słowa nasz rząd musi naprawiać to co popsuł samorząd. Tylko Prawo i Sprawiedliwość będzie umiało posprzątać tę stajnie Augiasza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  23
  TeofilSkorupa(2021-06-24)
 • @Do_pomorskiego - Referendum?Nigdy.
 • @TeofilSkorupa - W jaki sposób to zrobi?Elbląg potrzebuje zarządu komisarycznego, tylko w jaki sposób można usunąć że stanowiska obecnego prezydenta?Nie ma takiej opcji, został wybrany w demokratycznych wyborach, a jego kadencja potrwa jeszcze 28 miesięcy.
 • @TeofilSkorupa - Tak jak posprzątali Stadninę w Janowie i kilka innych miejsc.
Reklama