UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zasmuciły mnie te plany inwestycyjne. Stawia nas to w grupie miast nie 100K plus, tylko 50K minus. :(Żenada. Mam pytanie: kogo widzielibyście w roli prezydenta E-ga? Kto wg was byłby w stanie wnieść polot, wizję, odważne i realne plany wsparte pozyskiwaniem środków finansowych i nowych biznesów w myśl zasady "yes, we can"? Może ktoś w końcu rozkręciłby także poważną batalię o sejmik wojewódzki w E-gu, bo to jest moim zdaniem bardzo ważny element, przespany od 20 lat. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Matex(2020-11-16)
  • RobertKoliński @Matex - Tak tylko przypomnę, że akurat istotną rolę sejmiku samorządowego w pozyskiwaniu i finansowaniu inwestycji np. w Elblągu to jako Lewica Razem dostrzegliśmy już dawno - nie bez powodu to właśnie na sejmikach wojewódzkich skupiliśmy się w ostatnich wyborach; oczywiście wtedy jeszcze nie było żadnej lewicy w parlamencie i w związku z tym kampania była zdecydowanie trudniejsza oraz zdominowana przez propagandę PO-PiS, jednak mimo wszystko udało się sporo wątków i spraw ważnych dla miasta i regionu w niej poruszyć. Z perspektywy tych już ponad 2 lat to mogę powiedzieć np. tyle, że środki państwowe i unijne na inwestycje ważne dla Elbląga, to wbrew pozorom lepiej i rozumniej starał się pozyskiwać PiS, o sympatię do którego nie można mnie przecież posądzać. Nie znaczy to oczywiście, że miał PiS (zwłaszcza elbląski, w odróżnieniu od niektórych całkiem rozsądnych (!)działaczy z województwa)na tym polu jakieś znaczniejsze sukcesy, ale biorąc pod uwagę sytuację w rządzonym przez PO-PSL sejmiku bojkotującym wszelkie inicjatywy ekipy reżimowej, to warto tu sprawiedliwość oddać. Hashtagi: #KolejNadzalewowa, #przekop, #basen, #transport
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    RobertKoliński(2020-11-16)
Reklama